Wygrywamy w sądach z Eques Creditum

Wygrywamy w sądach z Eques Creditum i tym bardziej cieszą nas te sukcesu, ponieważ fundusz sekurytyzacyjny z miesiąca na miesiąc, coraz lepiej przygotowuje wnoszone do sądów pozwy o zapłatę. Chociaż obrona Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej w tych sporach jest coraz trudniejsza, jednak jak widać chociażby po prezentowanych dzisiaj rozstrzygnięciach, nasi mecenasi też nie zasypują gruszek w popiele i nadążają za zmianami. Pozwani przez Eques Creditum o zapłatę 8.096,00 zł, 6.853,62 zł i 6.681,53 zł, są nam niezmiernie wdzięczni, że dzięki naszej skutecznej pomocy prawnej w oddłużaniu, zdjęliśmy z nich ciężar tak dużych długów. Jak sami mówili, nie wierzyli, że będzie to możliwe. Jednak stało się to już faktem i mamy wyroki potwierdzające nasze wygrane, gdzie sądy oddaliły w całości powództwa Eques Creditum.     

Powód: Eques Creditum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 8.096,00 zł, 6.853,62 zł, 6.681,53 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Nieustanie uczymy się, abyśmy mogli być skuteczni w podejmowanych działaniach

Uwierzcie nam Państwo, że z niektórymi podmiotami rynku finansowego, walka w sądach staje się coraz trudniejsza. Jednak wcale nas to nie deprymuje, że pozywający coraz lepiej przygotowują pozwy o zapłatę, które następnie wnoszą do sądów. Jest to także i dla naszych mecenasów specjalizujących się w oddłużaniu silnym bodźcem, aby szukać innych, nowych rozwiązań, oczywiście zgodnych z prawem, które pomogą Klientom Portalu Dłużnika w wychodzeniu z długów. Może to zabrzmi zabawnie, ale bywa, że czasami sami siebie zaskakujemy, że znaleźliśmy sposób, na wydawałoby się sprawę bez wyjścia. A i w takich przypadkach, niejednokrotnie jesteśmy w stanie i w tak trudnych sporach, skutecznie pomóc pozwanym. Nieustannie uczymy się, abyśmy mogli być jak najbardziej skuteczni w podejmowanych działaniach oddłużeniowych.

Wygrywamy w sądach sprawy z Eques Creditum

Kolejni oddłużeni przez naszych mecenasów Klienci są wdzięczni za skuteczna obronę procesową. Wygrywamy dla nich w sądach sprawy z Eques Creditum.

Więcej wygranych z Eques Creditum znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=eques+creditum&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrywamy w sądach z Eques

Wygrywamy w sądach z Eques

Wygrywamy w sądach z Eques

Telewizja Oddłużeniowa

x