Dwa pozwy Profi Credit i dwa wyroki oddalające w całości

Zapamiętaj, że wierzyciel wykorzystując wszystkie dostępne prawem środki, będzie chciał wyegzekwować od swojego Klienta, wszystkie opłaty, które zostały ujęte w umowie pożyczkowej. Dlatego zanim zapłacisz, zrób to, co uczynili pozwani przez Profi Credit. Po odebraniu nakazów zapłaty wydanych przez sądy w postępowaniach nakazowych, zwrócili się do ekspertów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, aby ci ocenili zasadność przedstawianych dzisiaj powództw. Pomimo, że jak na możliwości Profi Credit pozwane długi nie były wysokie, gdyż wynosiły 2.356,87 zł i 508,84 zł, nie odesłaliśmy pozwanych z kwitkiem, tylko poddaliśmy analizie dokumenty, aby sprawdzić faktyczne stany spraw. No i wyszło nam to co zazwyczaj, czyli stanowiły one zawyżone koszty pozaodsetkowe. Należało się bronić i to właśnie zrobiliśmy. Dziś wwa pozwy Profi Credit i wyroki oddalające.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.356,87 zł, 508,84 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Gigantyczne prowizje nie są należne pożyczkodawcom

Proszę Państwa, musimy nieustannie pisać o tym, że szczególnie firmy pożyczkowe, chociaż banki tez tutaj nie są bez grzechu, obciążają swoich Klientów kosztami, które w żaden sposób nie znajdują uzasadnienia w czynnościach, które zostały wykonane przez pożyczkodawcę. Gigantyczne prowizje i wiele innych cudeniek, które widnieją w umowach zawieranych z konsumentami, drastycznie podnoszą koszty udzielanych finansowań. Pomimo, że w naszych artykułach już wielokrotnie o tym wspominaliśmy, jednak nadal wielu mających problemy ze spłatą zaciągniętych zobowiązań, dalej nie zdaje sobie z tego sprawy. A jest to bardzo ważna kwestia, gdyż mając świadomość, że nasz pożyczkodawca nie stosuje się do prawa, możemy śmiało wdać się w spór przed sądem i wykazać wszystkie nieprawidłowości. I właśnie szczególnie gigantyczne prowizje, których zapłaty życzą sobie parabanki, są im w rzeczywistości nienależne, a ich wysokość niczym nieuzasadniona.

Dwa pozwy Profi Credit

Niezasadne powództwa Profi Credit, zostały oddalone przez sądy. Obroniliśmy naszych Klientów przed zapłatą tego, co było nienależne powodowi.

Więcej wygranych z Profi Credit znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=profi+credit&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dwa pozwy Profi Credit

Dwa pozwy Profi Credit

Telewizja Oddłużeniowa

x