• Home
  • Aktualności
  • Pozwy o zapłatę od Heimondo oddalone przez sądy w całości

Pozwy o zapłatę od Heimondo oddalone przez sądy w całości

Heimondo i jego pozwy o zapłatę na podstawie, których sądy wydały i prawidłowo doręczyły nakazy zapłaty, sprowadziły pozwane przez tego wierzyciela wtórnego do naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego, że obie Panie szukały u nas pomocy prawnej w tych sprawach, ponieważ nasi mecenasi właśnie specjalizują się w oddłużaniu. Jesteśmy bardzo aktywni w tej sferze i bardzo sumiennie przykładamy się do każdej z przekazanych nam spraw. Nasze Klientki na własnej skórze, a dokładniej pozwanych przez Heimondo długach, doświadczyły naszego profesjonalizmu w tym, co robimy. Oba prezentowane dzisiaj spory z wierzycielem wtórnym, zakończyliśmy wygranymi. Pozwy o zapłatę od Heimondo zostały oddalone w całości przez sądy.       

Powód: Heimondo Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 1.956,88 zł, 1.902,65 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Wygrywając proces o zapłatę, chronimy Klientów nie tylko przed zapłatą dochodzonego roszczenia

Nie zapominajmy o tym, że kiedy wygrywamy dla Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej w całości lub części proces o zapłatę, nie uwalniamy ich tylko od tego długu, który stanowi dochodzona pozwem kwota, czyli pretensja główna.  Przecież z procesem wiążą się także koszty sądowe jak i ustawowe odsetki za opóźnienie, które zawsze są doliczane do kwoty roszczenia i w sumie znacząco podbijają kwotę długu. Ale broniąc naszych Klientów w sądach, w większości prowadzonych przez nas spraw, skutecznie ich oddłużamy.

Pozwy o zapłatę od Heimondo zostają oddalone przez sądy

Pozwy o zapłatę od Heimondo, zostają oddalone przez sądy w całości. Nasze Klientki zostały oddłużone przez naszych mecenasów odpowiednio o 1.956,88 zł i 1.902,65 zł. Nie zapominajmy, że podajemy tutaj tylko kwoty oddalonych pretensji głównych, a przecież upadły też koszty procesowe i te związane z ustawowymi odsetkami za opóźnienie, które musiałyby zostać zapłacone, gdyby pozwane nie broniły się z naszą pomocą. A tak nasza profesjonalna i skuteczna pomoc prawna w oddłużaniu, zagwarantowała obu Paniom wygrane.

Więcej wygranych z Heimondo znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=heimondo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwy o zapłatę od Heimondo

Pozwy o zapłatę od Heimondo

Telewizja Oddłużeniowa

x