Wygrana w sądzie z Recoverso

Cóż nowego możemy Państwu napisać, prezentując kolejną sprawę z powództwa wierzyciela wtórnego Recoverso RMC, w której reprezentowaliśmy Panią Natalię? Chyba tylko to, że dołączyła do naszych Klientów i zajęliśmy się jej całościowy oddłużaniem. Poza tym reprezentujący Recoverso, wnosząc pozew do sądu, ponownie nie popisali się, ponieważ w żaden sposób nie potrafili nawet wykazać, że weszli w posiadanie dochodzonego długu. A nakaz zapłaty wskazywał kwotę pretensji głównej w wysokości 4.748,33 zł, więc już możemy napisać, że dużo. Zapewne, gdyby pozwana nie wsparła się naszą specjalistyczną pomocą prawną  w oddłużaniu, musiałaby zapłacić wszystko z nakazu. Tak się jednak nie stało. Dziś wygrana w sądzie z Recoverso. Sąd oddalił powództwo w całości.

Powód: Recoverso RMC OU.
Wartość przedmiotu sporu: 4.748,33 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pozwy wierzycieli wtórnych bardzo często mają wiele braków

To, że sprawy procesowe z wierzycielami wtórnymi czyli tymi, którzy na drodze cesji nabyli długi od podmiotów udzielających pożyczek lub kredytów, dają nieporównywalnie większe szanse na skuteczna obronę w sądzie, pisaliśmy już wiele razy. Ale nie zamierzamy co jakiś czas o tym nie przypominać, gdyż każdego dnia inne osoby szukają pomocy w oddłużaniu. Są  zagubione  i nie mają takiej odporności jak Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, którym już pomagamy, broniąc przed pozwami o zapłatę i tam, gdzie jest to zasadne, negocjując. Oni już inaczej patrzą na swoje długi, ponieważ pozostają pod naszą opieką prawną i wiedzą, że będziemy w ich imieniu walczyli. Za to tym „nowy”, przerażonym chcemy przekazać, że muszą się bronić. A w sprawach, w których pozywa wierzyciel wtórny, szanse na skuteczną obronę bardzo rosną, ponieważ wnoszone pozwy, mają często bardzo dużo braków.

Wygrana w sądzie z Recoverso

Jak zawsze mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, umiejętnie wykorzystali wszystkie braki i błędy, które znaleźli w pozwie wniesionym przez przed podmiot wtórny. Dziś wygrana w sądzie z Recoverso. Powództwo upadło w całości.

Chcesz zobaczyć więcej wygranych spraw z Recoverso? Kliknij tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=recoverso&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrana w sądzie z Recoverso