• Home
  • Aktualności
  • Windykacja Szybka Gotówka nie złamała Klientek Portalu Dłużnika

Windykacja Szybka Gotówka nie złamała Klientek Portalu Dłużnika

Pozwane przez Szybka Gotówka o zapłatę 4.776,27 zł i 2.852,72 zł, obawiały się, że będą musiały zapłacić powodowi pieniądze, których od nich dochodził. Przez miesiące windykacja Szybka Gotówka wmawiała, że jest dług i nie mają szans na uniknięcie zapłaty, nawet jeżeli będą się broniły z pomocą najlepszego prawnika w Polsce. I teraz możemy zobaczyć, że słowa windykatorów nie sprawdziły się, a były zwykłym straszakiem, mającym wymusić spłatę lub uznanie długu. Mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, kolejny raz udowodnili, skutecznie broniąc nasze Klientki, że nie można wierzyć w to co mówi windykacja. Na potwierdzenie naszych słów, prezentujemy dwa wyroki wydane przez sądy, które po podjętych przez nas działaniach prawnych, oddaliły w całości powództwa Szybka Gotówka.

Powód: Szybka Gotówka Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 4.776,27 zł, 2.852,72 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie wierz we wszystko, co mówi windykacja

Aby rozmowa mogła być konstruktywna i przynieść konsensus, jej uczestnicy muszą być partnerami w prowadzonym dialogu. Żadna ze stron nie może narzucać swojej woli i odnosić się z niechęcią do tego co przedstawia druga. A jak wyglądają rozmowy z windykacją, najlepiej o tym wiedzą wszyscy Ci, którzy wpadli w długi i nie mogą wywiązywać się z płatności, ponieważ po prostu nie mają pieniędzy. Windykator stawia się na uprzywilejowanej pozycji i rozmawia jak egzekutor, a nie partner szukający  najlepszego rozwiązania wobec pojawiającego się problemu. Dodatkowo niejednokrotnie chcąc zastraszyć windykowanego, wmawia mu niestworzone rzeczy, włącznie z mającą rozpocząć się egzekucją komornicza, kiedy sprawa nawet jeszcze nie trafiła do sądu. Dlatego przestrzegamy przed dawaniem wiary słowom, które słyszycie Państwo podczas windykacji. Zwróćcie się do Portalu Dłużnika o pomoc prawną w oddłużaniu, a my zweryfikujemy ich słuszność.

Windykacja Szybka Gotówka i dwa wyroki oddalające

Mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej podjęli się obrony pozwanych przez Szybka Gotówka. Skutecznie wykazaliśmy brak istnienia roszczeń i powództwa upadły w sądach.

Chcesz zobaczyć więcej wygranych spraw z Szybką Gotówką? Kliknij tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=szybka+got%C3%B3wka&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Windykacja Szybka Gotówka

Windykacja Szybka Gotówka

Telewizja Oddłużeniowa

x