Apelacja w sprawie Ferratum Bank

Kiedy mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, otrzymali wyrok wydany przez sąd rejonowy w sprawie z powództwa Ferratum Bank, dosłownie nie mogli uwierzyć w to co tam przeczytali. Sędzia przyklepał całe roszczenie powoda, nie biorąc w ogóle pod uwagę wniesionych przez nas zrzutów. W takiej sytuacji pozostało wniesienie wniosku o uzasadnienie i na jego podstawie, zaskarżenie wyroku, wykazując błędy popełnionych podczas orzekania. Kiedy już zapoznaliśmy się z rzeczonym uzasadnieniem, uzyskaliśmy 100% pewność, że powinniśmy wnieść apelację. Nasza Klientka wyraziła taką wolę, więc nie było nad czym dyskutować, tylko bronić swoich racji w sądzie II instancji. Jak widać na wyroku poniżej, opłacało się. Apelacja w sprawie Ferratum Bank chwyciła. Oddłużyliśmy naszą Klientkę o 2.850,40 zł.

Powód: Ferratum Bank p.l.c.
Wartość przedmiotu sporu: 3.246,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Uwzględnienie apelacji co do kwoty 2.850,40 zł, dopłata 395,60 zł, brak kosztów procesów

Apelacja, ale po zapoznaniu się z uzasadnieniem wyroku I instancji

Apelacja od wyroku wydanego przez sąd I instancji, będzie miała sens tylko wówczas, kiedy w otrzymanym uzasadnieniu, mecenasi specjalizujący się w oddłużaniu, znajdą konkretne informacje, potwierdzające popełnienie błędów podczas orzekania. W innym przypadku nie zalecamy tego środka odwoławczego, gdyż nic nie osiągniemy w apelacji, a tylko dodatkowo narazimy się na związane z nią koszty. Nie chcąc bezsensownie  powiększać zadłużenia, należy podchodzić do apelacji bardzo rozważnie i wnosić ją tylko wówczas, kiedy są do niej podstawy.

Apelacja w sprawie Ferratum

To, że apelacja wniesiona przez pełnomocnika naszej Klientki była zasadna, nie powinno budzić najmniejszych wątpliwości. A o jej słuszność mówi wyrok znacząco zmniejszający powództwo Ferratum Bank, wydany przez sąd II instancji. Ponadto należy zaznaczyć, że nasi eksperci w oddłużaniu, nigdy nie podejmują takich decyzji pochopnie, aby nie narażać nikogo na niepotrzebne koszty. Dziś Apelacja w sprawie Ferratum Bank na mocy której nasza Klienta zapłaci 395,60 zł zamiast 3.246,00 zł.

Chcesz zobaczyć więcej wygranych spraw z Ferratum Bank? Kliknij tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=ferratum+bank&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Apelacja w sprawie Ferratum

Apelacja w sprawie Ferratum

Telewizja Oddłużeniowa

x