Na czym polega oddłużanie, gdy sprawa trafiła już do sądu? Choćby na sprzeciwie i dalszej obronie procesowej, która bardzo często kończy się wygraną i oddaleniem powództwa w całości lub znaczącej części. Podobnie jak to miało miejsce w kolejnej sprawie. To mecenasi z Portalu Dłużnika zajmują się oddłużaniem Pana Roberta i jak na specjalistów w tej dziedzinie przystało. Tym razem zamknęliśmy sprawę z powództw Finansec i ponownie zmniejszyliśmy ogólne zadłużenie naszego Klienta. Sąd oddalił w całości wniesione przez pożyczkodawcę powództwo.

Powód: Finansec Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach
Wartość przedmiotu sporu: 1.043,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dlaczego powinieneś oddłużać się z pomocą specjalistów z Portalu Dłużnika?

Kancelaria oddłużeniowa taka jak nasza, ma ogromną przewagę nad innymi, ponieważ specjalizuje się w wyprowadzaniu Klientów z długów. Nie czarujmy się, w prawie także mamy do czynienia z określonymi specjalizacjami a obszar, w którym działa Portal Dłużnika, jest ściśle związany ze wszystkim co ma związek z szeroko pojętym pożyczaniem, spłacaniem, pozywaniem i związanymi z tym zawirowaniami. Przedmiotem naszej pracy są długi ze spłatą, których konsumenci sobie nie radzą, jak i pilnowanie, aby dawni wierzyciele rozliczali się z nimi prawidłowo. W innym przypadku wnosimy pozwy o zwrot nadpłat.

Skutecznie wyprowadzamy naszych Klientów z długów, starając się, aby po drodze ponosili jak najmniejsze koszty. Bo przecież  nie można sprawić, aby sądy oddaliły wszystkie powództwa w całości. Dlatego w części spraw gramy o ograniczania powództw, a tam gdzie jest to niemożliwe, negocjujemy umożliwienie spłaty długu na dogodnych warunkach. W oddłużaniu jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Przekonują się o tym nasi liczni Klienci.

Na czym polega oddłużanie, gdy sprawa trafiła już do sądu

Dzisiaj przed Państwem korzystne dla naszego Klienta rozstrzygnięcie sporu z Finansec. Po wniesieniu sprzeciwu od nakazu zapłaty, wdaliśmy się w spór przed sądem. Nasze stanowisko procesowe było trafnie uargumentowane i sąd oddalił roszczenie powoda.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Na czym polega oddłużanie