Proszę Państwa, tak jak cały świat tak i my Polacy zmagamy się z pandemią koronawirusa. Niestety zaciągnięte przez nas zobowiązania finansowe, należy spłacać. A co kiedy umowa kredytu został wypowiedziana? Spłata długu w obliczu pandemii koronawirusa jest możliwa. Wynegocjowaliśmy ugodę z mBankiem, gdzie cały dług z odsetkami karnymi i kosztami procesu, przekroczył ponad 37.000,00 zł. Ratalna spłata zadłużenie mieszcząca się w możliwościach finansowych naszego Klienta, uchroni go przed egzekucją komorniczą.

Wierzyciel: mBank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: ponad 37.000,00 zł
Zadanie: Negocjacje z wierzycielem
Uzyskany efekt: Podpisanie ugody z wierzycielem

Czy podmioty rynku finansowego mogą zarobić na pandemii koronawirusa?

Mogłoby się wydawać, że nie powinny. Bo przecież mają zafundować swoim Klientom wakacje kredytowe na preferencyjnych warunkach. Patrząc na to z boku dają prezent kredytobiorcom. Ale czy tak do końca właśnie to wygląda? Zapamiętajmy, że podmioty rynku finansowego i nie ma tutaj większego znaczenia, czy są to banki, czy tym bardziej te pozabankowe, nie są instytucjami charytatywnymi. One stoją pieniądzem i bez niego przestałyby istnieć. Muszą zarabiać i to ciągle robią, aby utrzymać się na powierzchni. Dlatego przestrzegamy przed ślepym, rzucaniem się na to co jest nam w tej chwili oferowane. Bank nie da nam niczego za darmo. On musi zarabiać, zarabiać i jeszcze raz zarabiać. Jak nie teraz to później odbije sobie to, co tak dobrodusznie Państwu „podarował”.

Dlatego przestrzegamy wszystkich posiadających kredyty lub pożyczki przed  bezkrytycznym akceptowaniem proponowanych warunków odraczania spłat rat. Zanim podejmiecie taką decyzję, skonsultujcie się ze specjalistami w oddłużaniu z Portalu Dłużnika.

Spłata długu w obliczu pandemii

Nasz Klient zwrócił się do nas o pomoc w momencie wydawałoby się beznadziejnym. Klauzula wykonalności na wyroku na bardzo wysoką kwotę, nie stanowiła dla nas przeszkody w podjęciu negocjacji. Podpisana ugoda uchroniła Pana Karola przed komornikiem. Pamiętajcie, spłata długu w obliczu pandemii jest możliwa. Trzeba tylko wiedzieć co się robi.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Spłata długu w obliczu pandemii