Wziąłeś pożyczkę, kredyt, sumiennie spłacałeś i niespodziewanie zadziało się coś, co zaburzyło Twoją równowagę finansową. Zaczynasz mieć problemy z regulowaniem rat i powstają kolejne zaległości. Nie czekaj, aż sprawy zajdą za daleko, tylko tak jak Pani Paulina, zwróć się o pomoc w oddłużaniu do naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika, którą tworzą mecenasi, doskonale potrafiący poprowadzić negocjacje z Twoim wierzycielem, któremu zaproponują zawarcie ugody na restrukturyzację zadłużenia. Wówczas, tak jak nasza Klientka, będziesz mógł bez stresu regulować zaciągnięte zobowiązanie w dużej części na Twoich warunkach. Dziś jedna z takich spraw – restrukturyzacja pożyczki w SKOK Stefczyka.

Wierzyciel: Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka
Wartość przedmiotu sporu: 18.977,20 zł
Zadanie: Restrukturyzacja pożyczki w SKOK Stefczyka
Uzyskany efekt: Zawarcie porozumienia

Czy bank, SKOK może nie wyrazić zgody na umowę restrukturyzacyjną?

Zawsze Klient podmiotu finansowego może spotkać się z odmową. Przede wszystkim chodzi o dobrą wolę obu stron, ale i po weryfikacji możliwości finansowych Klienta, takowa odmowa także może zapaść. Jednocześnie prawo bankowe jednoznacznie mówi, że powinno umożliwić się konsumentowi restrukturyzację zobowiązania, w chwili, kiedy jego sytuacja finansowa uległa pogorszeniu. Różne zapisy, różne interpretacje, powodują, że bardzo często zwracający się o taką ulgę w spłacie, spotykają się z odrzuceniem wniosku. Jednocześnie obserwujemy też pewną zależność. Jeżeli konsument znajdujący się w trudnej sytuacji finansowej, sam wnosi taki wniosek, częściej spotyka się z jego negatywnym rozpatrzeniem. Ale, kiedy w jego imieniu występuje nasza kancelaria oddłużeniowa, sytuacja zmienia się diametralnie. Podchodzimy do negocjacji już z innej pozycji i podmiot finansowy traktuje nas poważniej. Wiemy, że to nie powinno mieć miejsca, ponieważ sytuacja zadłużonego jest taka sama, ale jednak takie są fakty.

Restrukturyzacja pożyczki w SKOK Stefczyka

Po wynegocjowaniu przez mecenasów z Portalu Dłużnika umowy restrukturyzacyjnej ze SKOK Stefczyka, nasza Klientka będzie spłacała swoje zobowiązanie na dogodnych dla niej warunkach.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Restrukturyzacja pożyczki w SKOK Stefczyka