Od lat bronimy pozwanych, ale sprawy procesowe z Profi Credit nie należą do najłatwiejszych. Bardzo często, któraś ze stron sporu nie zgadza się z wyrokiem wydanym przez sąd rejonowy i wnosi apelację. Tym razem to mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej zaskarżyli wydane orzeczenia. W naszej ocenie zasądzone kwoty były zdecydowanie zawyżone i dlatego po zapoznaniu się z uzasadnieniami wyroków, wnieśliśmy apelacje. Jak się okazało i tym razem mieliśmy rację.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 16.229,64 zł, 11.801,65 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa w sądach I i II instancji
Uzyskany efekt: Po wniesionych apelacjach, dopłata do niespłaconego kapitałów pożyczek 6.018,64 zł, 1.672,82zł, oddalenia w pozostałym zakresie

Od lat bronimy pozwanych w sporach o zapłatę

Nasza kancelaria prowadzi jednocześnie tysiące spraw procesowych. Każda z nich musi być przygotowana i poprowadzona z najwyższą starannością. Nie możemy sobie pozwolić, aby w której z nich cokolwiek nam umknęło, bowiem ważą się losy naszych Klientów. Jest to dla całego naszego zespołu specjalistów w oddłużaniu ogromne wyzwanie logistyczna. Ale dzięki wzajemnej współpracy, odpowiednio przygotowanej infrastrukturze, umiejętnościom i doświadczeniu, jesteśmy w stanie działać sprawnie.

Dopłaty do kapitałów pożyczek w sprawach z Profi Credit

Dosyć, że obrona procesowa w postępowaniach nakazowych z weksla nie należy do prostych, to jeszcze niejednokrotnie mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika są zmuszeni do prostowania orzekania w sądach rejonowych. Tam zapadają „dziwne” wyroki, które nie znajdują odniesienia do rzeczywistego zadłużenia naszych Klientów, Nie inaczej było w prezentowanych dzisiaj sprawach z powództwa Profi Credit, gdzie byliśmy zmuszeni do szukania sprawiedliwości w wyższej instancji. Sąd okręgowy po zaskarżeniu przez nas orzeczeń wydanych w rejonie i tym razem nas nie zawiódł. Nasi Klienci zapłacą to co rzeczywiście byli dłużni Profi Credit.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Od lat bronimy pozwanych

Od lat bronimy pozwanych