Sprawa z Optima, w której reprezentowaliśmy naszą Klientkę zakończyła się wydaniem przez sąd bardzo korzystnego dla Pani Moniki wyroku. Wobec dochodzonej kwoty 11.339,12 zł, dopłatę w wysokości 680,00 zł można nazwać naprawdę symboliczną. Kolejne rozstrzygnięcie, pokazujące na jak wielkie koszty narażeni są klienci firm pożyczkowych i kolejny dowód na to, jak dużo może zdziałać specjalistyczna pomocy w oddłużaniu.

Powód: Optima Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 11.339,12 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do niespłaconego kapitału pożyczki 680,00 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak odsetek, brak kosztów procesu

Sprzeciw od nakazu zapłaty i odpowiedź na pozew

Wymienione wyżej czynności prawne są tymi, które pozwalają pozwanemu na zainicjowanie merytorycznego sporu przed sądem, podniesienie zarzutów mających na celu podważenie wniesionego powództwa, czyli przedstawienie swojego stanowiska. O ile sprzeciw wnoszony do E-sądu nie wymaga większych umiejętności i wiedzy, to już w chwili, kiedy takowe orzeczenie wydane jest przez sąd rejonowy, trudność skutecznego zaskarżenia, zdecydowanie rośnie. To samo dotyczy odpowiedzi na pozew. Nie ma tutaj miejsca na szkolne wypracowanie. Musi ona zawierać konkretne odniesienia do tego co podniósł pozywający. Także strona formalna wnoszonych pism ma znaczenie.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że wszystko w Twojej sprawie zostanie zrobione tak jak powinno, zwróć się o pomoc do specjalistów w oddłużaniu. My nie popełnimy szkolnych błędów, które zaprzepaszczą szansę na skuteczną obronę.

Specjalistyczna pomocy w oddłużaniu

Specjalistyczna pomocy w oddłużaniu to klucz do sukcesu. Pomyślmy jak katastrofalne skutki dla stanu finansów Pani Moniki, miałaby sprawa z Optima, gdyby nie zwróciła się do naszej kancelarii oddłużeniowej o pomoc. Sama pretensja główna stanowiła naprawdę dużą kwotę, a dodajmy do tego jeszcze koszty procesowy i odsetki, które podniosłyby wysokość długu o ponad 4.000,00 zł i zrobiłoby się już ponad 15.000,00 zł. A tak dzięki nawiązanej współpracy z Portalem Dłużnika, może mówić o wielkim sukcesie. Niewielka dopłata, którą zasądził sąd, zamknie sprawę długu w Optima.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Specjalistyczna pomocy w oddłużaniu