Kolejny raz pokazujemy, że specjaliści w oddłużaniu z naszej kancelarii prawnej potrafią skutecznie pomóc. Po analizie dokumentów, przedstawiliśmy naszej Klientce plan oddłużania. Pani Sandra podjęła decyzję o przekazaniu naszym mecenasom swojej sprawy. I jak widać, nie każde spotkanie z długami ma złe zakończenie. W tym przypadku dzięki profesjonalnej pomocy prawnej pozew Heimondo został oddalony w całości. Eksperci z Portalu Dłużnika skutecznie podważyli zasadność tego powództwa. Sąd oddalił je w całości.

Powód: Heimondo Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 1.905,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Uwierz, że nie każdy dług musi trafić do komornika

Ci z Państwa, którzy regularnie goszczą na stronie naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika i zagłębiają się w to o czym piszemy w zamieszczanych tutaj artykułach, zapewne nie mają problemów z podjęciem właściwej decyzji w chwili, gdy na ich drodze stanęły długi. Nieustannie piszemy i udowadniamy prezentując wyroki wydawane przez sądy po podjętych przez nas działaniach prawnych, że posiadanie długów nie musi się skończyć egzekucją komorniczą. Nie dość, że tak się nie stanie, to jeszcze jesteśmy w stanie wyprowadzić dłużnika na finansową prostą przy większej ilości problemowych zobowiązań.

Dłużniku, to Ty musisz uwierzyć, że jest dla Ciebie szansa na wyjście z długów, a kiedy zwrócisz się o pomoc w oddłużaniu, my będziemy wiedzieli co należy zrobić.

Pozew Heimondo oddalony w całości

Jako eksperci w oddłużaniu nieustannie będziemy powtarzali, że nie tylko warto, ale trzeba szukać specjalistycznej pomocy prawnej, kiedy w Waszym życiu pojawią się długi, które Państwa przerastają. Tylko  w ten sposób będziecie mogli wyjść z tej sytuacji obronną ręką. Nasza Klientka już o tym się przekonała i wie, że nie rzucamy słów na wiatr. Dzięki mecenasom z Portalu Dłużnika, Pani Sandra wygrała kolejną. Pozew Heimondo został oddalony w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Heimondo