• Home
  • Aktualności
  • Wcześniejsza spłata w Alior Bank? Możemy odzyskać Twoje pieniądze

Wcześniejsza spłata w Alior Bank? Możemy odzyskać Twoje pieniądze

Alior Bank zwraca prowizję w wysokości 21.149,03 zł. A skąd ta kwota? Nasz Klient spłacił wcześniej kredyt. Zobowiązanie zostało zamknięte przez bank i wierzyciel uznał, że na tym temat został zamknięty. Nie przewidział jednak, że Pan Mikołaj zwróci się do naszej kancelarii oddłużeniowej z całkiem inną sprawą, a my przy okazji zainteresowaliśmy się długami, które zostały już uregulowane. I tak konto naszego Klienta zostało zasilone naprawdę dużymi pieniędzmi, które były mu należne w związku z nierozliczeniem zwrotu za prowizję po wcześniejszej spłacie kredytu. Pamiętajcie, wcześniejsza spłata w Alior Bank to proporcjonalny zwrot kosztów kredytu. 

Dłużnik: Alior Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 21.149,03 zł
Zadanie: Odzyskanie pobranej prowizji
Uzyskany efekt: Zwrot prowizji po wcześniejszej spłacie kredytu

Nie musisz mieć kłopotów ze spłatą zaciągniętych zobowiązań, aby skorzystać z naszej pomocy

Nie musicie Państwo wcale posiadać długów ze spłatą, których sobie nie radzicie, ani pozwów, czy nakazów zapłaty wydanych przez sąd, abyście mogli skorzystać ze specjalistycznej pomocy naszych mecenasów. Nie tylko długi i sąd skłania konsumentów do korzystania z naszych usług. Coraz więcej osób kieruje do nas swoje kroki, kiedy zawodzą podejmowane przez nich próby uzyskania zwrotu poniesionych kosztów na zobowiązaniach, które uregulowali wcześniej niż określała to umowa. Nadal pomimo jasnych wytycznych regulowanych prawem, wielu pożyczkodawców nie chce prawidłowo rozliczać się ze swoimi Klientami. Wówczas jedynym wyjściem, aby odzyskać często naprawdę duże pieniądze,  będzie zwrócenie się do Portalu Dłużnika o pomoc prawną. Całkiem liczną grupę Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej stanowią Ci, którzy zwracają się o pomoc w odzyskaniu od dawnych wierzycieli swoich pieniędzy. My jako kancelaria prawna co prawda specjalizująca się w oddłużaniu, umiemy też odzyskiwać pieniądze, które są należne konsumentom.

Wcześniejsza spłata w Alior Bank? Tak, możemy odzyskać Twoje pieniądze

Dopiero interwencja naszych specjalistów w oddłużaniu sprawiła, że Alior Bank zwrócił naszemu Klientowi część prowizji. Ta kwota zabezpieczy, w przypadku  niekorzystnych rozstrzygnięć, posiadane przez  niego długi. Pan Mikołaj dostał od banku wypasiony wentyl bezpieczeństwa.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wcześniejsza spłata w Alior Bank

Telewizja Oddłużeniowa

x