Pozew Nest Bank oddalony w całości

Sprawy procesowe z bankami nie należą do prostych, ale jednak i tutaj mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej pokazują, że można obronić pozwanego. W kolejnej sprawie z powództwa Banku o 21.074,07 zł, musieli się nieźle nagłówkować, aby ustalić sensowny i co najważniejsze skuteczny plan oddłużania. Jak pokazuje wynik tego sporu, podniesione przez nich zarzuty okazały się trafne i nie do podważenia przez prawników Nest Banku. Wygraliśmy w całości spór o zapłatę i oddłużyliśmy naszego Klienta. Pozew Nest Bank zostało oddalony w całości.

Powód: Nest Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 21.074,07 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie to nie tylko oddalane w sądzie powództwa wierzycieli. Trzeba liczyć się także z porażkami

Jeżeli prawnik twierdzi, że wszystkie spory o zapłatę są do wygrania, to zalecamy omijanie takiej kancelarii szerokim łukiem. Przecież i nam, posiadającym ogromną wiedzę i doświadczenie w oddłużaniu zdarza się, że sprawa, która w ocenie naszych specjalistów powinna zostać oddalona, niestety kończy się zasądzeniem. I w takich przypadkach widzimy jak duże znaczenie ma czynnik ludzki, czyli sędzia wydający orzeczenie.  Na szczęście są to rzadkie przypadki jednak zdarzają się. Piszemy o tym, ponieważ proces oddłużania to nie tylko pasmo sukcesów. Należy liczyć się także z porażkami. Ale i w takiej sytuacji staramy się zrobić wszystko co tylko jest możliwe, aby zasądzony dług nie trafił do egzekucji komorniczej.

Szczególnie trudne do obrony są sprawy z powództwa banków, nie ujmując w tym miejscu nic pozwom  firmom pożyczkowym czy wierzycieli wtórnych. Jednak bez dwóch zdań, największe wyzwanie stanowią spory z bankami. Dlatego zalecamy zachowanie rozsądku i sugerujemy przygotowanie poduszki finansowej.

Pozew Nest Bank

W przypadku prezentowanej dzisiaj sprawy, nasz Klient może już czuć się w miarę spokojnie. Wygraliśmy w I instancji, ale nie mamy pewności czy nie będzie apelacji. Jeżeli tak się stanie, będziemy kontynuowali obronę. Póki co pozew Nest Bank został oddalony w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Nest Bank

Telewizja Oddłużeniowa

x