Wysokie koszty pożyczki upadają w sądzie w całości

Ilość zamieszczanych przez nas wyroków wydawanych przez sądy, które oddalają w całości lub ograniczają powództwa jest czytelnym sygnałem, że profesjonalna pomoc w oddłużaniu jednak się opłaca. Tym razem sprawa dotyczyła roszczenia Nobiles 2. Pozew trafił do sądu i wierzyciel domagał się od Pani Jagody aż 8.838,65 zł. Po konsultacji z naszym mecenasem, kobieta dowiedziała się, że pozywający dochodzi od niej zdecydowanie wygórowanych opłat. Postanowiliśmy zawalczyć o ich oddalenie. I proszę bardzo, wysokie koszty pożyczki upadły w całości. Sąd nakazał dopłatę do kapitału pożyczki oddalając 5.615,83 zł niezasadnie naliczonych kosztów pozaodsetkowych.

Powód: P.H.U. Nobiles 2
Wartość przedmiotu sporu: 8.838,65 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do kapitału 3.222,82 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

To do Państwa należy decyzja, czy będziecie chcieli skorzystać z naszej pomocy w oddłużaniu

Portal Dłużnika jest stroną należącą do kancelarii prawnej specjalizującej się w oddłużaniu. Kancelaria Prawna Exire z siedzibą w Łodzi to właśnie my. Pomagamy zadłużonym już bardzo długo i wypracowaliśmy sobie nie tylko bardzo dobra opinię, ale co dla nas jeszcze ważniejsze, skuteczne narzędzia do radzenia sobie z długami naszych Klientów. To co robimy uważamy za bardzo potrzebne. Sami wiemy ilu ludzi uratowaliśmy przed najgorszym i wyprowadziliśmy z długów. Współpraca z nami opiera się na klarownych zasadach określonych umową. Nie ma w niej niejasności, zakamuflowanych pułapek. Działamy uczciwie na przejrzystych i czytelnych dla obu stron zasadach.

Tylko i wyłącznie od Ciebie będzie zależało czy podejmiesz z nami współpracę i pozwolisz, aby nasi specjaliści w oddłużaniu działali w Twoich sprawach. Uważamy, że podjęcie odpowiedniej decyzji, będzie najrozsądniejsze po konsultacji prawnej podczas, której przedstawimy wszystkie aspekty i warunki naszej pracy nad konkretnym zadłużeniem. Bez pełnego obrazu problemu i my nie jesteśmy w stanie ocenić jak wygląda sytuacja.

Wysokie koszty pożyczki upadają w całości w sądzie

Pani Jagoda właśnie po bardzo długiej rozmowie z jednym z naszych mecenasów przekazała nam swoje sprawy. Dzisiaj przedstawiamy bardzo korzystny dla niej wyrok, który wydał sąd po naszej obronie procesowej. Wysokie koszty pożyczki upadły w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wysokie koszty pożyczki

Telewizja Oddłużeniowa

x