• Home
  • Aktualności
  • Sąd zmniejszył zadłużenie pozwanego o 26.970,77 zł nie licząc kosztów

Sąd zmniejszył zadłużenie pozwanego o 26.970,77 zł nie licząc kosztów

Jak widać w prezentowanej dzisiaj sprawie sąd zmniejszył zadłużenie pozwanego o blisko 27 tysięcy złotych nie licząc kosztów procesu i odsetek. Kiedy powództwa jednego wierzyciela trafiają do tego samego sędziego, a podstawa roszczenia jest podobna, może on podjąć decyzję, że rozpozna je w jednym postępowaniu. A jeszcze, gdy pozwany broni się z pomocą kancelarii prawnej specjalizującej się w oddłużaniu, wynik rozstrzygnięcia może być nader pomyślny. Tak właśnie stało się w sprawach naszego Klienta.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 23.893,17 zł; 10.271,60 zł;
Zadanie: Zarzuty od nakazy zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: W sprawie 23.893,17 zł zasądzone 7.194 zł + brak kosztów procesu; w sprawie 10.271,60 zł powództwo oddalone w całości + brak kosztów procesu.

Broniąc się przed wydanym przez sąd nakazem zapłaty, dajesz sobie szansę na oddłużenie

Nakazy zapłaty wydawane przez sądy nie mogą leżeć w szufladzie. Ich miejsce jest na biurku specjalistów w oddłużaniu, którzy zapoznają się z dokumentami na podstawie, których zostały wydane. Wówczas będą mogli ustalić strategię obrony i działać w sądach jako Państwa pełnomocnicy. Tylko dzięki temu z pomocą naszych mecenasów, będziecie mogli aktywnie bronić się przed niezasadnymi roszczeniami i unikać płacenie tego co jest nienależne pozywającym. W ten sposób zadłużenie będzie się zmniejszało i dacie sobie szansę na uwolnienie się od windykacji i uniknięcie egzekucji komorniczej. Portal Dłużnika będzie Wam służył pomocą prawną w oddłużaniu. Zachęcamy do kontaktu.

Sąd zmniejszył zadłużenie pozwanego

Dwa roszczenia Profi Credit poddane pod rozwagę sądu na jednym posiedzeniu, zmniejszyły zadłużenie naszego Klienta. Oczywiście nie stało się to samoczynnie, ale dzięki temu, że Panu Janowi pomagali w obronie przed wcześniej wydanymi nakazami zapłaty w postępowaniu nakazowym eksperci w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Sąd zmniejszył zadłużenie pozwanego o 26.970,77 zł nie licząc kosztów procesu i odsetek. Poniżej wyrok.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sąd zmniejszył zadłużenie pozwanego

Telewizja Oddłużeniowa

x