Wygrywamy proces z Kancelarią Medius

Kancelaria Medius, czyli wierzyciel wtórny, który nabył na drodze cesji wierzytelność od jednej z firm pożyczkowych uznał, że dług w wysokości 778,00 zł jest mu należny. Zapewne po uzyskaniu nakazu zapłaty, pozywający zdziwił się, że pozwany za pośrednictwem kancelarii oddłużeniowej wniósł sprzeciw i podjął się obrony. Bo komu by się chciało zawracać głowę tak niedużą kwotą. I jak widać mecenasi z Portalu Dłużnika nie odmówili Panu Franciszkowi pomocy. A tak wygrywamy proces z Kancelarią Medius i kolejny dług z listy długów naszego Klienta wykreślamy.

Powód: Kancelaria Medius S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 778,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczna obrona w sądzie jest jednym ze sposobów na wychodzenie z długów

Oddłużenie jest wielotorowym procesem, na który składają się przeróżne działania podejmowane przez specjalistów w oddłużaniu z naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika. Jednak najbardziej spektakularne i natychmiast odczuwalne efekty daje skuteczna obrona w sądzie przed roszczeniami pozywających. To tutaj efekt naszych działań jest od razu namacalny. Wygrywamy wiele procesów jednak nie udaje się oddalić wszystkich roszczeń. Tam gdzie powództwa są zasadne i bardzo dobrze wykazane i my musimy czasami pogodzić się z porażką. Jednak nie poddajemy się i walczymy nieustannie w sądach, ponieważ wiemy, że najczęściej jest to jedyna droga, która pozwala skutecznie oddłużać naszych Klientów.

Wygrywamy proces z Kancelarią Medius i zmniejszamy dług naszego Klienta

Naszym specjalistom w oddłużaniu nie trzeba dwa razy powtarzać, że każde zadłużenie dla osoby borykającej się z kłopotami finansowymi jest ogromnym obciążeniem,. A tym bardziej pozwany dług, do którego zostają doliczone ustawowe odsetki za opóźnienie i koszty procesowe, które znacząco podbijające jego wysokość. Bronimy naszych Klientów w sprawach o różne kwoty, aby mogli sukcesywnie wygrzebywać się z długów. Dzisiaj prezentujemy  sprawę z Kancelarią Medius, którą wygraliśmy. Roszczenie, które upadło w sądzie chociaż nie było zawrotnej wysokości jednak cieszy, ponieważ wpłynęło na zmniejszenie zadłużenia.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrywamy proces z Kancelarią Medius

Telewizja Oddłużeniowa

x