Pozew parabanku oddalony w całości

Wielokrotnie spotykaliśmy się w sądzie z Nobiles 2. Sprawy kończyły się najczęściej oddaleniem w całości lub znaczącym ograniczeniem powództwa. Tym razem pozew parabanku oddalony w całości, a kwota była spora bo aż 5.963,80 zł. Już na etapie analizy dokumentów, prognozowaliśmy takie zakończenie, ale dopiero wydany przez sąd wyrok, postawił kropkę nad „i”.

Powód: P.U.H. Nobiles 2
Wartość przedmiotu sporu: 5.963,80 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Co zrobić, aby zacząć wychodzić z długów?

To co najważniejsze w tej sytuacji to powiedzenie sobie samemu, że mamy problem, z którym sobie nie radzimy i który może doprowadzić nasze życie do katastrofy. Musimy zdać sobie także sprawę z tego, że jeżeli dojdzie do najgorszego, czyli zajęcia naszego majątku przez komornika, pociągniemy na dno także najbliższych, którzy często nie mają nawet świadomości, że za ich plecami urosły długi. Więc kiedy już zrobimy rachunek sumienia, powinniśmy otwarcie porozmawiać z rodziną i zabrać się za uporządkowanie wszystkich posiadanych długów.

Stanięcie twarzą twarz ze swoimi długami i przyznanie się do tego, że sytuacja nas przerosła i nie dajemy sobie już z tym rady, będzie kluczowym momentem w życiu dłużnika. To dopiero od tej chwili jest gotowy, aby poważnie i racjonalnie zacząć nie tylko myśleć, ale też działać w swoich sprawach. I teraz mamy następny, decydujący o lasach dłużnika krok. Mianowicie, poszukanie specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu z prawdziwego zdarzenia. Bowiem tylko taka będzie w stanie zapanować nad tą destrukcyjną sytuacją. Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika służą Państwu kompleksową pomocą.

Pozew parabanku oddalony

Wyprowadzamy naszą Klientkę ze spirali zadłużenia. Można napisać, że jesteśmy już na półmetku. Długi maleją i to jest najważniejsze. Dzisiaj wygrana sprawa z Nobiles 2. Pozew parabanku oddalony w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew parabanku oddalony

Telewizja Oddłużeniowa

x