Wygrywamy w sądzie ze Svea Ekonomi Cyprus Ltd.

Svea Ekonomi Cyprus, która nabyła na drodze cesji dług od jednej z instytucji pozabankowych i uzyskała w sądzie nakaz zapłaty, dała Panu Dariuszowi czytelną informację, że na dobre ruszył już proces odzyskiwania wierzytelności. Analiza dokumentów nie pozostawiła wątpliwości. Roszczenie naszym zdanie nie istniało. Stwierdził to też sąd oddalając powództwo. Kolejny raz wygrywamy w sądzie ze Svea Ekonomi Cyprus Ltd.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 765,05 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy spłacona pożyczka może zostać pozwana?

Na zdrowy rozum taka sytuacje nigdy nie powinna mieć miejsca. No ale cóż, nie z jednego pieca chleb jedliśmy i prowadziliśmy niejedną sprawę o długi, więc możemy napisać, że oczywiście spłacona pożyczka może zostać pozwana. I nawet w tym miejscy nie mamy na myśli tego, że konsument mógł uregulować zobowiązanie na przykład licznymi przedłużeniami, czy refinansowaniami, ale po prostu ją spłacić. Może się tak zdarzyć, a powodem będzie najzwyklejszy błąd ludzki. Ktoś czegoś nie wklepał do systemu i ten ciągle wykazuje zadłużenie. Także sprzedawane wierzytelności często są niewłaściwie wykazane i udokumentowane, co też może być przyczyną, że spłacona pożyczka trafia do sądu. Wówczas pomoc prawna specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika będzie niezbędna. Tylko eksperci w tej dziedzinie będą w tej sytuacji kompetentni.

Wygrywamy w sądzie ze Svea Ekonomi Cyprus Ltd.

Kolejny raz pomogliśmy Panu Darkowi uwolnić się od pozwanego długu. I tym razem eksperci w oddłużaniu z Portalu Dłużnika w doręczonych naszemu Klientowi przez sąd dokumentach, znaleźli kilka punków zaczepienia, pozwalających na podniesienie zarzutów, wskazujących na niezasadność powództwa wniesionego przez Svea Ekonomi. Dzięki naszej skutecznej pomocy prawnej w oddłużaniu, wygraliśmy ten spor o zapłatę. Pretensja główna nie stanowi zawrotnej kwoty, ale i oddalone przez sąd 775.05 zł, przybliża naszego Klienta do wyjścia z długów.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wygrywamy w sądzie ze Svea

Telewizja Oddłużeniowa

x