Pozwane pożyczki w Profi Credit były przedmiotem podjętych przez naszych specjalistów w oddłużaniu działań procesowych. We wszystkich staraliśmy się, aby nasi Klienci mogli spłacić swoje zobowiązania, ale na uczciwych warunkach. I jak można zobaczyć na prezentowanych wyrokach, zrobiliśmy co do nas należało. Dopłaty do niespłaconych finansowań, zamkną zobowiązania pozwanych. Pozostałe koszty zostały oddalone przez sądy.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 12.250,28 zł, 12.173,36 zł, 10.523,13 zł, 8.429,67 zł, 1.408,45 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłaty do kapitałów pożyczek: 2.061,28 zł, 2.638,36 zł, 845,33 zł, 3.670,00 zł, 302,79 zł, oddalenia w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Długi należy spłacać, ale czy wszystkie są zasadne?

To straszne, gdy człowiek pożycza pieniądze i ich nie oddaje. Ale jak nazwać sytuację, gdy podmiot finansowy pożycza pieniądze z tak rażąco wygórowanymi kosztami licząc na niewiedzę swoich Klientów? Kto tu jest poszkodowanym, a kto ofiarą? Czy instytucja działająca na rynku pożyczek, ze sztabem prawników, czy osoba fizyczna szukająca pożyczki parabankowej?

Nie musicie Państwa znać się na prawie, ale kiedy macie problemy ze spłatą pożyczki lub zostaliście pozwani, aby uzyskać pewność, że wierzyciel dochodzi się od Was tego co jest mu należne, skorzystajcie z naszej pomocy prawnej. Kiedy zajdzie potrzeba będziemy bronili Waszych interesów w sądzie, jak w wielu tysiącach innych przypadków.

Pozwane pożyczki w Profi Credit miały swoje korzystne zakończenie

Niejednokrotnie powtarzamy, że jeżeli coś jest należne wierzycielowi, należy się z nim uczciwie rozliczyć. Nasi eksperci w oddłużaniu, dbają o to, żeby Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej nie byli zmuszani do zapłaty tego co jest nienależne pozywającemu. Kolejne rozstrzygnięcia w sporach z powództwa Profi Credit pokazują, że można skutecznie walczyć o to w sądach, które po naszych działaniach procesowych, oddalają niezasadnie naliczane koszty udzielonych pożyczek.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwane pożyczki w Profi

Pozwane pożyczki w Profi