Sprawa procesowa z bankiem zakończyła się pełnym sukcesem mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej. Tym razem to mBank pozwał Pana Janusza o 9.825,47 zł. Dopiero sąd II instancji zamknął definitywnie spór na korzyść naszego Klienta. Sąd oddalił apelację w całości. Pamiętajcie, wypowiedzenie umowy w mBank nie oznacza, że sprawa trafi do komornika. Wygrywamy bardzo dużo procesów z bankami, a w przypadku przegranej negocjujemy porozumienia i spłatę w ratach.

Powód: mBank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 9.825,47 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Mam długi. Czy mogę uniknąć egzekucji komorniczej?

Wielokrotnie słyszymy w trakcie rozmów z kontaktującymi się z naszą kancelarią dłużnikami, którzy odebrali już nakaz zapłaty pytania związane z długami i komornikiem. Sam fakt, że znaleźli drogę do Portalu Dłużnika, jest najlepszym prognostykiem, że tego komornika nie będzie, a może też okazać się, że dochodzony dług także nie istnieje. To właśnie specjalistyczna pomoc w oddłużaniu będzie w stanie uchronić Państwa przed spotkaniem z komornikiem i płaceniem tego co nienależne pozywającemu. Wystarczy kontakt telefoniczny oraz dostarczenie potrzebnych oryginałów dokumentów listownie, skanów poprzez e-mail, abyśmy mogli rozpocząć współpracę i skutecznie działać w Waszych sprawach, aż do ich zamknięcia, dbając o to, aby nie przydarzyło się najgorsze czyli egzekucja.

Wypowiedzenie umowy w mBank i wygrana w I i II instancji

Jak zawsze w sporach o zapłatę niepewność trzyma wszystkich do końca. Bowiem to do sądu należy ostatnie zdanie co do zasadności roszczenia. My staliśmy cały czas na stanowisku, że to czego domaga się od naszego Klienta mBank jest mu nienależne. Zresztą potwierdził to wyrok sądu I instancji. Na definitywne zakończenie sprawy przyszło nam poczekać ładnych klika miesięcy. Ale jak widać co się odwlecze to nie uciecze. Wygraliśmy proces w apelacji. Warto pamiętać, że wypowiedzenie umowy w mBank nie oznacza, że sprawa trafi do komornika.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wypowiedzenie umowy w mBank