Automatyczne refinansowania w Szybka Gotówka, zaskakują w zasadzie wszystkich Klientów. Nieświadome zaznaczenie jednego małego kwadracika, powoduje drastyczny wzrost kosztów uzyskanego finansowania. Ale czy jest to zgodne z prawem? Dzisiaj wyrok w sprawie z Centrum Rozwiązań Kredytowych, który właśnie dokonało takiej operacji refinansując pożyczkę. Stanowisko naszych mecenasów i sądu było jednoznaczne. Powództwo upadło w całości.

Powód: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 4,574,87 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Internet jest miejscem, gdzie konsumenci znajdują nie tylko oferty pożyczek, ale także specjalistyczną pomoc w oddłużaniu

Prowadzimy coraz więcej spraw związanych z oddłużaniem ponieważ Ci, którzy wpadli w długi, chcą się bronić. Nasz wyspecjalizowany w tej dziedzinie zespół ekspertów, aktywnie im pomaga. Pesymistyczne jest to, że nadal rośnie liczba zadłużonych Polaków, ale z kolei optymizmem napawa nas fakt, że także coraz więcej z nich znajduje w internecie nie tylko źródło swoich kłopotów finansowych, ale także skuteczną pomoc. Obecnie właśnie w sieci większość dłużników trafia na stronę należącą do naszej kancelarii prawnej specjalizującej się w oddłużaniu. Zapoznając się z zamieszczanymi tam artykułami i wyrokami wydawanymi przez sądy, dowiadują się, że z wielu opresji mogą jednak wyjść obronną ręką. Czytają, że rzeczywistość związana z posiadaniem długów, niekoniecznie wygląda tak jak przedstawiają ją im wierzyciele i windykacja. Uświadamiają sobie, że nie są uczciwie traktowani przez instytucje finansowe i mogą się przed tym bronić, a nawet odzyskiwać pieniądze na zamkniętych już zobowiązaniach.

Jak widać internet okazuje się nie tylko źródłem zła, które spowodowało załamanie finansowe, ale równie skutecznie daje szansę na uzyskanie profesjonalnej pomocy w oddłużaniu.

Automatyczne refinansowania w Szybka Gotówka

Nasz Klient korzystając z internetu wpakowała się kłopoty, ale i tam też znalazł kontakt do naszej kancelarii Portal Dłużnika. Skutecznie obroniliśmy go przed roszczeniem Centrum Rozwiązań Kredytowych, które zostało oddalone przez sąd. Zapamiętajcie automatyczne refinansowania w Szybka Gotówka można skutecznie kwestionować w sądzie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Automatyczne refinansowania w Szybka Gotówka