Klient naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika może skreślić ze swojej długiej listy długów ten w wysokości 5.614,36 zł, którego zapłaty domagał się Vivus. Walka z firmą pożyczkową była długa i zacięta. Gdy sprawa trafiła do Sądu Okręgowego nie mieliśmy wątpliwości, jak się zakończy. Cieszymy się, kolejna apelacja Vivus Finance oddalona w całości.

Powód: Vivus Finance Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 5.614,36 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie zostawiamy naszych Klientów samych

Pozywający bardzo często nie mogą pogodzić się z tym, że muszą „rozstać” się z pieniędzmi, których tak natarczywie domagają się od swoich Klientów. Nie chcą uznać przegranej w I instancji i zaskarżają wydany wyrok. Mają nadzieję, że tam wyżej sąd orzeknie jednak na ich korzyść. My broniąc naszych Klientów też bardzo często wykorzystujemy ten środek odwoławczy, ale tylko w przypadku, kiedy są ku temu solidne podstawy.

Wiemy, że pozwani bardzo boją się, kiedy wierzyciel apeluje. Jednak i w takiej sytuacji nie zostają sami. Nadal mogą liczyć na specjalistyczną pomoc naszych ekspertów w oddłużaniu. Nasi mecenasi nie poddają się i dalej służą profesjonalną pomocą prawną. Nie w naszym stylu jest zostawianie Klientów w połowie drogi. Powierzone nam sprawy zawsze doprowadzamy do końca. Wiemy, że jesteśmy ostatnią deską ratunku dla zagubionych dłużników i dlatego robimy wszystko, aby ich skutecznie oddłużać.

Apelacja Vivus Finance oddalona w całości

Wyroki wydane przez sąd I i II instancji orzekające, że roszczenie Vivus było niezasadne, nie mogą budzić najmniejszych wątpliwości, że decyzja podjęta przez naszych specjalistów w oddłużaniu o obronie przed tym powództwem była właściwa. Ponownie potwierdziliśmy umiejętność oceny konkretnej sprawy i to w jaki sposób należy do niej podejść. Jednak najważniejsze w tym wszystkim jest to, że oddłużyliśmy naszego Klienta na kwotę przekraczającą 5.600,00 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Apelacja Vivus Finance