Obroniliśmy Pana Adama przed powództwem Ultimo Portfolio na 8.366,23 zł. Dzięki temu, że po odebraniu nakazu zapłaty zwrócił się do naszych ekspertów w oddłużaniu o pomoc, może cieszyć się z oddalenia w całości tak dużego roszczenia. Ponownie potwierdziliśmy, że specjalistyczna pomoc w sporach o zapłatę jest nie do przecenienia i pozwala zadłużonym skutecznie zmniejszać swój dług. Portal dłużnika to najskuteczniejsza pomoc w oddłużaniu.

Powód: Ultimo Portfolio Investment
Wartość przedmiotu sporu: 8.366,23 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Najskuteczniejsza pomoc w oddłużaniu

Wypadałoby ponownie napisać, że jesteśmy kancelarią prawną, mającą swoją siedzibę w Łodzi i specjalizujemy się w oddłużaniu. Ale Ci z Państwa, którzy goszczą na naszej stronie, szukając informacji jak działamy i jakie sprawy prowadzimy, przecież doskonale o tym wiedzą. Jesteśmy naprawdę dumni z tego, że możemy skutecznie pomagać tak wielu dłużnikom, którzy myśleli, że nie ma już dla nich szansy na normalne, wolne od długów życie.

Ciągle powtarzamy, że długi to stan przejściowy, ale będzie takim tylko i wyłącznie wtedy, kiedy sam zadłużony weźmie się za nie w mądry i przemyślany sposób. Nasi Klienci wiedzą jak działamy, wiedzą także, że bardzo poważnie traktujemy każdą sprawę bez względu na to o jaką kwotę toczy się walka. Wykorzystujemy całą naszą wiedzę i umiejętności, aby wyprowadzać ich z kłopotów i nie dopuścić do ostateczności czyli egzekucji komorniczej. Nieustannie podkreślamy, że długi nie są sytuacja bez wyjścia i nie muszą wcale oznaczać permanentnych kłopotów i życia w ciągłym stresie i biedzie. Pokazujemy, że po czasie wyrzeczeń podczas trwającego oddłużania, przyjdzie ten, w którym nasi Klienci będą wolni. Doświadczeni przez życie, wiedzą już na co powinni zwracać uwagę i jakich finansowych ruchów nie mogą wykonywać.

Wygrywamy w sądzie z Ultimo Portfolio

Wniesiony przez nas sprzeciw od nakazu zapłaty przyniósł zamierzony efekt, czyli utratę mocy nakazu. Dalej mogliśmy rozwinąć stanowisko procesowe i wykazać niezasadność roszczenia Ultimo. Sąd oddalił w całości powództwo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

najskuteczniejsza pomoc w oddłużaniu