Po wyroku wydanym przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej jesteśmy zasypywani pytaniami od osób, które spłaciły wcześniej zobowiązania, czy należą się im jakieś pieniądze. Aby nasi specjaliści w oddłużaniu i odzyskiwaniu pieniędzy od dawnych wierzycieli, mogli cokolwiek powiedzieć, muszą mieć przed oczami dokumenty związane z danym zobowiązaniem. Pani Aneta takowe nam dostarczyła. Dziś wcześniejsza spłata i zwrot prowizji w Banku Millennium. Odzyskaliśmy, aż 3.234,91 zł.

Dłużnik: Millenium Bank S.A.
Do zwrotu: 3.234,91 zł
Zadanie: Odzyskanie pieniędzy po wcześniejszej spłacie kredytu
Uzyskany efekt: Wypłacona kwota 3.234,91 zł

Nie bój się walczyć o pieniądze, które Ci się należą

Nieustannie piszemy o tym jak ważna jest świadomość zadłużonych w walce z długami. Bez niej nie będą mogli uprać się ze swoim problemem, tylko destrukcyjny proces będzie się pogłębiał. Podobnie jest w sytuacji, kiedy konsumenci nie mający zaległości w regulowaniu zobowiązań, nie wiedzą nawet, że w chwili wcześniejszej spłaty, instytucja udzielająca im finansowania, powinna się z nimi odpowiednio rozliczyć. Skala tego zjawiska jest ogromna i pomimo, że teraz już nie ma co dyskutować nad zasadnością takiego stanowiska, ponieważ są jasne ku temu wytyczne, wielu nadal nie wie o tym, a część najnormalniej boi się o to upominać. Dopiero, kiedy kredytobiorca przypadkowo “wpada” na stronę naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, dowiaduje się, że są specjaliści pomagający także w tym obszarze. Nieśmiało wykonują do nas telefon, nadal niepewni co usłyszą. Przekonują się jednak, że jak najbardziej mogą walczyć o swoje pieniądze, a my im w tym pomożemy.

Proszę Państwa, nie bójcie się wzywać banki i firmy pożyczkowe, aby się z Wami właściwie rozliczyły na zamkniętych wcześniej zobowiązaniach. Miejcie świadomość swoich praw i jednocześnie tego, że jeżeli Wy bylibyście cokolwiek winni, na pewno  żadna z tych instytucji, nie podarowałaby Wam ani grosza.

Wcześniejsza spłata i zwrot prowizji

Przedstawiamy kolejny sukces mecenasów z naszego działy nazwanego przez nas odzyskowym. Bak Millenium zwróci naszej Klientce pieniądze po wcześniejszej spłacie kredytu.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wcześniejsza spłata i zwrot prowizji