Co może bardziej ucieszyć osobę, która wpadła w długi i ledwo wiąże koniec z końcem? Nie ulega wątpliwości, że będzie to dodatkowy zastrzyk gotówki i to ze źródła, o którym sądziła, że już dawno wyschło. A takim są dawno zamknięte zobowiązania, ale przed terminem zapisanym w umowie. Po wezwaniu Getin Bank zwraca prowizję za wcześniejszą spłatę. Nasza Klientka odzyskała blisko 700 zł.

Dłużnik: Getin Noble Bank S.A.
Do zwrotu: 674,83 zł
Zadanie: Odzyskanie pieniędzy po wcześniejszej spłacie kredytu z tytułu pobranej prowizji
Uzyskany efekt: Wypłacona kwota 674,83 zł

Chcesz odzyskać pieniądze po wcześniejszej spłacie zobowiązania?

Po wyroku TSUE nie powinno być już dla nikogo tajemnicą, że przy wcześniejszej spłacie pożyczki, czy kredytu konsumenckiego, należy się proporcjonalny zwrot wszystkich pobranych opłat. Teraz tylko od nas samych zależy co z tym zrobimy. Czy wysilimy się, aby odkopać stare umowy? Czy będzie się nam chciało zwrócić po specjalistyczną pomoc, która właściwie przeanalizuje i przeliczy ewentualny zwrot? Czy w końcu, w ogóle będzie się nam chciało grzebać w tym co mamy zamknięte?

No i proszę zobaczyć jak i tutaj wiele zależy od samego Klienta. Sytuacja ma się identycznie do tej, kiedy inicjuje proces oddłużania, zwracając się do nas o pomoc w chwili odebrania nakazu zapłaty. Przy ubieganiu się o zwrot pieniędzy po wcześniejszej spłacie zobowiązania, to kredytobiorca musi wyjść z inicjatywą i sam zainteresować naszych mecenasów swoją sprawą. My już będziemy wiedzieli jak się za to zabrać. I zapewniamy, że radość naszych Klientów z chwilą odzyskania pieniędzy jest ogromna.

Getin Bank zwraca prowizję za wcześniejszą spłatę

Wezwaliśmy Bank do zwrotu części prowizji po wcześniejszej spłacie kredytu przez Panią Mariolę. Profesjonalnie uargumentowane pismo, musiało wywołać oczekiwaną reakcję banku, czyli zwrot należnych naszej Klientce pieniędzy.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Getin Bank zwraca prowizję za wcześniejszą spłatę