Nie od dzisiaj wiadomo, że finansowanie udzielane kredytobiorcom przez banki jest zdecydowanie wyższe, niż to na jakie można liczyć w instytucjach pozabankowych. W związku z tym także, kiedy pojawiają się trudności z regulowaniem kredytu i dług trafia do sądu, wydany nakaz zapłaty może opiewać na ogromną sumę tak jak w prezentowanej dzisiaj sprawie. Jednak w żaden sposób nie przekreśla to szans na skuteczną obronę nawet przed tak dużym roszczeniem. Właśnie wygraliśmy z Getin Bank sprawę o 205.483,21 złotych. Wyrok jest prawomocny.

Powód: Getin Noble Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 205.483,21 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Oddalenie apelacji w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Jak i czy w ogóle można wygrać z bankiem sprawę w sądzie?

Czy można wygrać z bankiem? Ci z Państwa, którzy zgłębili się w lekturę artykułów prezentowanych na stronie naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, zapewne już znają odpowiedź na to pytanie. My tylko ją potwierdzimy: Tak, oczywiście, że można wygrać spór o zapłatę z bankiem, ale podstawowym warunkiem, aby mogło być to możliwe, będzie skorzystanie ze specjalistycznej pomocy prawnej. Nie czarujmy się, w tego typu sprawach osamotniony dłużnik nie ma najmniejszych szans na skuteczną obronę. Zginie w otchłani paragrafów, przepisów, dowodów, które są w tego typu sprawach kluczowe. A jak wygrać? Tutaj nie możemy udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ klucz do niej znajduje się w dokumentach, jakie pozywający złożył do sądu. A ten klucz znajdą tylko ci mecenasi, którzy są ekspertami w dziedzinie oddłużania.

Wygraliśmy z Getin Bank sprawę o 205.483,21 zł

Pozew wniesiony przeciwko małżeństwu przez Getin Noble Bank, gdyby został pozostawiony sam sobie lub jego obrona została przekazana w niewłaściwe ręce, mógł doprowadzić Państwa J. do bezdomności. Dzięki naszym ekspertom w oddłużaniu, prawie dwa lata walki w sądach zakończyły się sukcesem. Apelacja banku upadła w całości i nasi Klienci mogą w końcu zacząć spokojnie żyć.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygraliśmy z Getin Bank