Mamy kolejne korzystne rozstrzygnięcie sporu z Kredyt Inkaso. Dochodzona przez fundusz kwota 4.091,05 zł, po naszych działaniach procesowych, została ograniczona wyrokiem sądu do 1.250,68 zł. Ogromna różnica prawda? 

Powód: Kredyt Inkaso II NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 4.091,05 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do kapitału pożyczki 1.250,68 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Nawet bardzo mocne papiery nie dają powodowi gwarancji, że wygra w sądzie

Ilość pozwów jaka przechodzi przez ręce naszych ekspertów w oddłużaniu jest naprawdę ogromna. Kierując się zasadą, że w każdym z nich może kryć się coś nowego, innego, zawsze poddajemy kartkę po kartce bardzo dokładnej analizie. Nigdy nie zakładamy z góry, że nawet ten sam pozywając, z którym wcześniej wygraliśmy dziesiątki spraw, ponownie popełni te same błędy.

A wracając do samych pozwów, znajdujemy tam przeróżne rzeczy. Jedne nas zaskakują ilością błędów i za przeproszeniem bzdur zupełnie oderwanych od rzeczywistości, a inne wręcz odwrotnie. Są przygotowane ze szczególną starannością, poparte rzeczowymi dowodami, do których na pierwszy rzut oka nie ma o co się przyczepić. Wszystko gra, więc jak tu się bronić? I tutaj kłania się nasza wiedza zdobyta przez tyle lat prowadzenia działalności oddłużeniowej. To dzięki niej oczywiście, że nie zawsze, ale bardzo często jednak udaje się nam wygrzebać „coś”, na czym opieramy zarzuty, które podnosimy w pismach procesowych i wygrywamy sprawy w całości lub sądy ograniczają powództwa.

Rozstrzygnięcie sporu z Kredyt Inkaso na korzyść naszej Klientki

Właśnie takie niuanse, które są w stanie wyłapać tylko nasi specjaliści w oddłużaniu, sprawiły, że Pani Oliwia została zobowiązana przez sąd do zapłaty na rzecz Kredyt Inkaso tylko 1.259,68 zł. Takie rozstrzygnięcie sporu z Kredyt Inkaso sprawiło, że nasza Klientka ma do zapłaty mniej o 2.800 zł nie licząc kosztów procesu i odsetek. Prawda, że to spora różnica?

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Rozstrzygnięcie sporu z Kredyt Inkaso