Twój dług został sprzedany do Eques Debitum? Twoje szanse na obronę przed dochodzonym roszczeniem znacząco rosą. I prezentując dzisiejszy wyrok, nadal nie zmieniamy zdania. Mamy kolejny korzystny wyrok, zmniejszamy dług w Eques Debitum o ponad połowę. Do zapłaty z ponad 6.000 zł będzie niecałe 3.000.

Powód: Eques Debitum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 6.311,83 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do kapitału pożyczki 2.976,08 zł, oddalenia powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Nie pobożne życzenia, a dokumenty decydują o tym jak potoczą się sprawy

Proszę Państwa, doskonale zdajemy sobie sprawę, że zwracacie się do naszej kancelarii oddłużeniowej o pomoc w chwili, kiedy znajdujecie się w bardzo trudnej, a często wręcz tragicznej sytuacji finansowej. Nasz kilkudziesięcioosobowy zespół specjalistów całymi dniami pochyla się nad Waszymi długami, szukając rozsądnych i przede wszystkim korzystnych dla Was rozwiązań. Robimy wszystko co jest w naszej mocy, aby wyprowadzać osobę po osobie z ogromnych długów. Jednak musicie pamiętać, że jesteśmy kancelarią prawną i działamy zgodnie z prawem.

Są sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przeskoczyć i na taki krok po prostu nie pozwalają obowiązujące nas paragrafy. To my jako Wasi profesjonalni pełnomocnicy musimy stać na straży Waszych interesów, ale też sami jesteśmy ograniczeni tym co przedstawił sądowi pozywający. Do perfekcji opanowaliśmy analizę dokumentów i znajdowanie w nich najdrobniejszych uchybień. To dzięki tej umiejętności jesteśmy w stanie pomóc tak wielu dłużnikom, zmniejszając ich zadłużenie broniąc ich w sądach, negocjując, jak i odzyskując dla niech pieniądze niezasadnie pobrane przez wierzycieli.

Pamiętajmy, że na to jak potoczy się sprawa, nie ma wpływu to co my byśmy sobie życzyli czy chcieli. Liczą się dokumenty i to co jest w nich zawarte.

Zmniejszamy dług w Eques Debitum

W sporze z z Eques Debitum sąd wydał wyrok częściowo oddalający powództwo Funduszu. Dopłata do kapitału niespłaconej pożyczki zamknie tę sprawę. Zmniejszamy dług w Eques Debitum o ponad 3 tysiące złotych.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zmniejszamy dług w Eques Debitum FIZNFS