Mamy kolejny sukces w sporze o zapłatę z ID Finance. Ponieważ nie było to jej jedyne zobowiązanie pozabankowe nasza Klientka dokonywała licznych przedłużeń, wpłacając jednocześnie pomniejsze kwoty na poczet kapitału. Dzięki pomocy naszych mecenasów, oddłużyliśmy Panią Agnieszkę na 9.735,92 zł. Sąd oddalił w całości powództwo ID Finnace.

Powód: ID Finance Poland Sp.z.o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 9.735,92 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kontakt z nami to pierwszy krok do oddłużania

W zasadzie we wszystkich sprawach, gdy rozwiązujemy pojedyncze spory czy prowadzimy całościowy proces oddłużania, początek zawsze jest taki sam. Kontaktuje się z nami przerażony dłużnik, który w zdecydowanej większości przypadków, jest już w posiadaniu nakazu zapłaty. Z dużą nieśmiałością i skrępowaniem opowiada o swoim długu. Jest zażenowany, wstydzi się i może też boi się, że zaczniemy dociekać dlaczego i z jakiego powodu zrobił to i tamto. Także w jego głowie siedzi komornik, który zajmuje jego pieniądze i majątek.

Oczywiście sytuację w jakiej się znajduje osoba zadłużona, w żaden sposób nie można nazwać komfortową. Ale właśnie to, że kontaktuje się z naszymi specjalistami w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, jest dla niej bardzo dobrym prognostykiem. Już w tym momencie, zaczęła właściwie myśleć o radzeniu sobie ze swoimi długami. Pierwszy poważny krok ma już za sobą, a drugim powinno być przekazanie naszym ekspertom zaplanowania i poprowadzenia całego procesu oddłużania.

Sukces w sporze o zapłatę z ID Finance

Dziś kolejny sukces w sporze o zapłatę z ID Finance. Nasza Klientka kiedy w końcu zrozumiała, że tylko profesjonalna pomoc będzie w stanie skutecznie jej pomóc w wyjściu z długów, zwróciła się do Portalu Dłużnika o pomoc. I tak działamy dla Pani Agnieszki, co rusz zmniejszając jej zadłużenia. Pozew ID Finance upadł w sądzie w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sukces w sporze o zapłatę z ID Finance