Na szczęście coraz więcej osób zna swoje prawa i decyduje się na obronę przed roszczeniami wierzycieli. Sprawa Pana Józefa jest kolejnym dowodem na to, że pozywający nie zawsze ma rację. Kancelaria Medius wystąpiła z roszczeniem wobec naszego Klienta. Podniesione zarzuty, w tym brak legitymacji czynnej powoda okazały się trafione w punkt. Sąd powództwo oddalił w całości.

Powód: Kancelaria Medius S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.679,37 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Rośnie świadomość zadłużonych, że mogą dochodzić swoich praw w sądach i bronić się przed niezasadnymi pozwami

Co prawda jak mówią statystyki, zadłużenie naszego społeczeństwa nieustannie się powiększa, ale w tym wszystkim pocieszający jest fakt, że także rośnie świadomość dłużników co do ich praw. Nie ulega dyskusji, że ogromną rolę odgrywa tutaj powszechny dostęp do internetu, który nie tylko „pomógł” wpaść w długi, ale też daje szansę na znalezienie odpowiedzi na wiele nurtujących pytań.

To właśnie w tym miejscu dowiadujemy się, że wierzyciele nie zawsze mają rację dochodząc od nich spłaty ogromnych kwot. Zyskują wiedzą jak są przez nich robieni w przysłowiowego konia, który chodzi posłusznie w kieracie pod dyktando instytucji finansowych. A kiedy poszukają głębiej, dowiedzą się także, że istnieją miejsca, w których mogą szukać pomocy. Takim właśnie miejscem jest nasza kancelaria prawna Portal Dłużnika, która specjalizuje się w oddłużaniu i od wielu lat pomaga dłużnikom.

Brak legitymacji czynnej powoda

Naszym specjalistom w oddłużaniu już nie pierwszy raz, skutecznie udało się podważyć cesję wierzytelności. Brak legitymacji czynnej powoda zadecydował o oddaleniu powództwa w całości. Na nic zdał się nakaz zapłaty, który wydał sąd. Wiedzieliśmy jak poradzić sobie z długiem i to właśnie zrobiliśmy. Sąd powództwo Kancelarii Medius oddalił w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Brak legitymacji czynnej powoda