Niech Państwa nie zmyli nakaz zapłaty, wydany przez sąd na rzecz ID Finance. Dotyczy on chwilówki, którą zaciągnęliście na platformie Money Man. To właśnie on przestraszył Panią Antoninę i zmobilizował do poszukania specjalistycznej pomocy w oddłużanie. Jak głosi tytuł dzisiejszego artykułu, firma pożyczkowa wniosła pozew do sądu i przegrała. Powództwo ID Finance zostało oddalone w całości.

Powód: ID Finance Poland Sp.z.o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 1.313,77 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Jak skutecznie bronić się przed pozwami i nakazami zapłaty?

Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi. Bowiem każda sprawa jest inna. Pozwy wnoszone do sądów, chociaż opierają się na takim samym schemacie, różnią się jednak stanem faktycznym. Dlatego w tym przypadku jedynie bardzo dokładna analiza dokumentów dostępnych w danej sprawie, pozwoli specjalistom w oddłużaniu określić jakie kroki należy podjąć, aby skutecznie rozwiązać problem związany z konkretnym powództwem.

Jedyne co zdaniem mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, nie powinno ulegać najmniejszej dyskusji to fakt, że sprawą nie powinni zająć się przypadkowi prawnicy, ale wyłącznie specjaliści w tej dziedzinie. To oni znają ten temat od podszewki. Jak nikt inny wiedzą czego szukać w pozwach, załącznikach, załączonych dowodach i wielu innych informacjach, które mogą wyczytać z dokumentów wniesionych przez pozywających jakże i tych, które dostarczają im pozywani.

Jeżeli chcesz skutecznie bronić się przed pozwami i nakazami zapłaty? Rób to z pomocą wyspecjalizowanej w oddłużaniu kancelarii prawnej z doświadczeniem w tej dziedzinie. A taką właśnie jest Portal Dłużnika.

Firma pożyczkowa wniosła pozew

Na szczęście Pani Antonina skorzystała z pomocy naszych ekspertów w oddłużaniu i może teraz cieszyć się sukcesem. Firma pożyczkowa wniosła pozew do sądu przeciwko naszej Klientce, jednak powództwo zostało oddalone w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Firma pożyczkowa wniosła pozew