Wielu naszych czytelników zastanawia się co zrobić, gdy sprawa trafiła już do sądu. Jedyną słuszną odpowiedź możemy wskazać choćby na dzisiejszych dwóch sprawa z Profi Credit. Gdyby nasi Klienci nie bronili się przed roszczeniami firmy pożyczkowej na pewno musieliby zapłacić te porażające kwoty, nie licząc kosztów procesów, odsetek, a być może kosztów egzekucji. A tak nie zapłacą nic. 

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 23.032,19 zł, 9.802,45 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Walka z zadłużeniem najczęściej zaczyna się w chwili odebrania pierwszego nakazu zapłaty

Najczęściej zadłużeni zaczynają szukać pomocy dopiero wtedy, kiedy odbierają swój pierwszy nakaz zapłaty wydany przez sąd. To właśnie to orzeczenie jest dla wielu dłużników sygnałem i czytelną informacją, że już nadszedł ten czas, kiedy trzeba poważnie zabrać się za porządkowanie swoich długów. Musimy przyznać, że najczęściej dzięki prowadzonej przez nas stronie Portal Dłużnika, trafiają na nasz trop i decydują się napisać o swoim problemie lub porozmawiać, dzwoniąc do naszego Biura Obsługi Klienta.

Chcą dowiedzieć się co możemy im zaproponować, jakie mają szanse na obronę przed otrzymanym nakazem zapłaty i w jaki sposób prowadzimy oddłużanie. Dla większości z nich jest to punkt zwrotny. Decydując się na współpracę z naszymi specjalistami w oddłużaniu, wybierają właściwą drogę. Wiemy, nauczeni zdobytym doświadczeniem, a także posiadając w swoim zespole wysoce wykwalifikowaną kadrę, że tylko taka pomoc będzie w stanie właściwie ogarnąć temat. Bowiem tylko objęcie problemu całościowo, pozwala na osiągnięcie sukcesu w oddłużaniu.

Co zrobić gdy sprawa trafiła już do sądu

Zarzuty od wydanych nakazów zapłaty, wnioski o wstrzymanie wykonalności tychże orzeczeń i profesjonalnie poprowadzona obrona procesowa, mogły tylko w ten sposób zakończyć spory o zapłatę z Profi Credit. A jak? Oddaleniem przez sądy roszczeń firmy pożyczkowej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

sprawa trafiła już do sądu

sprawa trafiła już do sądu