Masz problem z Profi Credit? Zostałeś pozwany? Zachęcamy do skorzystania z pomocy prawnej w naszej kancelarii oddłużeniowej. Tak zrobili nasi Klienci i jak widać skutecznie zadziałaliśmy w ich sprawach. Sądy oddaliły powództwa Profi Credit w całości.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 10.513,49 zł. 10.001,43 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Jesteśmy społeczeństwem żyjącym na kredyt

Chyba nikt nie wie lepiej od naszych specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, jaką skalę w naszym kraju osiągnął problem długów. Ze świecą szukać tego, który nie posiada kredytów, czy pożyczek. Oczywiście nie każdy ma problemy z regulowaniem zaciągniętych zobowiązań, ale jesteśmy społeczeństwem żyjącym za cudze pieniądze. Takie są fakty i jak na tę chwilę nic nie wskazuje, aby miało się to zmienić. Wielu ma bardzo poważne problemy z wywiązywaniem się z podpisanych umów. Zalegają z płatnościami i w końcu ich długi trafiają do sądu. W tej chwili kończy się gdybanie, że może uda się samemu coś ugadać z wierzyciele. W tym momencie, aby całkowicie się nie pogrążyć, koniecznie należy skonsultować swoją sytuację  w kancelarii prawnej, która specjalizuje się w dziedzinie oddłużania. Wiemy, że dla większości zadłużonych są to trudne decyzje, ale podjęcie jej pokazuje, że warto skorzystać z pomocy ekspertów.

Życie na kredyt jest jak siedzenie na bombie z opóźnionym zapłonem. Nigdy nie wiemy, kiedy wybuchnie, a kiedy się to stanie trzeba działać, aby ratować co jeszcze jest do uratowania.

Masz problem z Profi Credit? Zostałeś pozwany?

W przypadku naszych Klientów owa bomba wybuchła, kiedy nie mogli poradzić sobie ze spłatą bardzo wysokich kosztów pozaodsetkowych. Kolejny raz pokazaliśmy, że specjalistyczna pomoc prawna jest w stanie wykazać niezasadność pobierania tego typu opłat. Zrobiliśmy to w kolejnych dwóch sprawach z Profi Credit. Sądy oddaliły roszczenia na kwotę 10.513,49 zł i 10.001,43 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

masz problem z Profi Credit

masz problem z Profi Credit