Sekurytyzacyjny zamknięty fundusz Eques Debitum w zdecydowanej większości przypadków wnosi pozwy o zapłatę do E-sądu w Lublinie. Właśnie taki nakaz zapłaty na 9.630,00 zł wydany w elektronicznym postępowaniu upominawczym, został doręczony naszej Klientce. Pani Weronika wiedziała co ma zrobić, ponieważ nie było to jej pierwsze spotkanie z tego typu orzeczeniem. Jest naszą Klientką, więc od razu przesłała e-mailem do Portalu Dłużnika skany otrzymanych dokumentów. A my już zrobiliśmy co do nas należało. W wyniku podjętych przez nas działań, sąd oddalił w całości powództwo.

Powód: Eques Debitum 2 FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 9.630,,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dlaczego wierzyciele tak chętnie wnoszą pozwy o zapłatę do E-sądu?

Zaciąganie pożyczek przez internet stało się powszechne i bardzo proste. Bardzo podobnie działa to w drugą stronę czyli wtedy, kiedy wierzyciel chce odzyskać od dłużnika pieniądze. Tak samo może to zrobić drogą online, omijając wiele utrudnień, na które napotkałby robiąc to w sądzie rejonowym. Po pierwsze nie musi wnosić pozwu zgodnie z właściwością sądu pozwanego. W postępowaniu elektronicznym nie ma to znaczenia, chociażby z tego względu, że tego typu sąd jest tylko jeden w Polsce i mieści się w Lublinie. Logicznym jest, że trafiają do niego sprawy z całego kraju. Następne udogodnienie wiąże się z brakiem obowiązku załączania dowodów do pozwu. Więc jak można wywnioskować, może tam zamieścić informacje jakie mu odpowiadają, ponieważ nikt nie sprawdzi ich zasadności. Jeżeli referendarz uzna, że w jego ocenie powództwo zasługuje na uwzględnienie wydaje nakaz zapłaty, który w przypadku nie wniesienia w terminie sprzeciwu, stanie się prawomocny i automatycznie uzyska klauzulę wykonalności.

Sekurytyzacyjny zamknięty fundusz Eques Debitum

Przed Państwem kolejny sukces naszych specjalistów w oddłużaniu. Obroniliśmy naszą Klientkę przed wysokim roszczeniem. Powództwo funduszu poległo w całości w sądzie. Sekurytyzacyjny zamknięty fundusz Eques Debitum ponownie przegrał w sądzie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sekurytyzacyjny zamknięty fundusz Eques Debitum