Wychodzenie z długów to złożony proces. Wymaga ogromnej determinacji i samodyscypliny. Dodatkowo jeżeli jest prowadzone przez naszych specjalistów w oddłużaniu, możesz liczyć na sukces. Nasz Klient nie zdał się na los, tylko na mecenasów z Portalu Dłużnika. Przedstawiamy wygraną sprawę z powództwa Kredy Inkaso. Zapadł wyrok oddalający w całości powództwo funduszu. Oddłużyliśmy naszego Klienta o kolejne 4.062,97 zł.

Powód: Kredyt Inkaso I NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 4.062,97 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Od czego zacząć wychodzenie z długów?

Wielu z zadłużonych bije się z myślami od czego mają zacząć wychodzenie z długów. Pierwszym, podstawowym krokiem musi być zrobienie remanentu swojego zadłużenia. Nawet nasi specjaliści w tej dziedzinie nie będą w stanie odpowiednio podejść do problemu i zaplanować drogi wychodzenia na prostą, jeżeli nie będą do końca widzieli z czym będą musieli się zmierzyć. Szczególnie, kiedy mówimy o spirali zadłużenia, jakieś szczątkowe informacje, które dostajemy od  dłużnika nie są w tym przypadku nic warte. Nie dają nam obrazu całości, a tylko takowy w takiej sytuacji pozwala na opracowanie skutecznej strategii.

Nawet nie zdajecie sobie Państwo sprawy, ile możemy wyczytać z takiego szczegółowego zestawienia. Dzięki niemu podejmujemy decyzję gdzie iść w proces, gdzie podjąć się negocjacji, a gdzie najlepiej spłacić zadłużenia. Także widzimy, które zobowiązania generują największe koszty i trzeba się za nie zabrać jak najszybciej, a które na przykład są już spłacone i w ich wypadku spokojnie sobie poczekamy, aż zostaniemy pozwani przez wierzyciela. A więc szczegółowa inwentaryzacja Twojego zadłużenia, jest tym od czego musisz zacząć swoje oddłużanie.

Wychodzenie z długów to złożony proces

Wychodzenie z długów to złożony proces. W przypadku roszczenia Kredyt Inkaso spokojnie czekaliśmy na pozew. Wiedzieliśmy, że powództwo powinno upaść w sądzie, ponieważ w naszej ocenie było niezasadne. Skutecznie to wykazaliśmy, a sędzia orzekający wydał wyrok oddalający.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wychodzenie z długów to złożony proces