Kruk krukowi oka nie wykole, ale Prokura owszem może zadać bardzo dotkliwy cios temu, który nie podejmie się obrony przed jej roszczeniem. Windykacja Kruk może nieświadomego dłużnika namówić do podpisania niekorzystnej dla niego ugody i uznania nieistniejącego długu, a za to fundusz Prokura działa bardziej drapieżnie, występując do sądu o wydanie nakazu zapłaty. Przed takim orzeczeniem nasi specjaliści w oddłużaniu obronili Panią Milenę. Prokura wystąpiła do sądu, a ten oddalił w całości powództwo na 9.459,38 zł.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 9.459,38 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Bywa, że do naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika zadłużonych prowadzi kręta droga

Nie wszyscy zadłużeni mają to szczęście, że od razu znajdują specjalistyczną pomoc w oddłużaniu. Jest to spowodowane zagubieniem, chęcią radzenia sobie samemu i trzymaniu nadal wszystkiego w tajemnicy przed rodziną. Także brakiem wiedzy, że nie każdy prawnik poradzi sobie w tej dziedzinie. Przerażeni w chwili odebrania pierwszego nakazu zapłaty, najczęściej szukają porady w pierwszej lepszej kancelarii w swojej okolicy.

No cóż, nie chcemy nikomu odbierać kompetencji i zasług, ale jak potem sami się przekonujemy, wiele podjętych tam działań, przynosi więcej szkody niż pożytku. I z chwilą kiedy zadłużony w końcu znajduje drogę do Portalu Dłużnika okazuje się, że są sprawy, których już w żaden sposób nie da się odwrócić. Ubolewamy nad tym, ale nawet tak wysoce wyspecjalizowani w oddłużaniu mecenasi z naszej kancelarii, nie są w stanie wyprostować wszystkich źle poprowadzonych sporów o zapłatę. Wówczas skupiamy się nad tym co jeszcze można zrobić i podejmujemy odpowiednie działania mające na celu właściwe zaplanowanie i przeprowadzenie procesu wychodzenia z długów.

Prokura wystąpiła do sądu

Kancelaria prawna prowadząca Portal Dłużnika może się poszczycić nie tylko ogromnym doświadczeniem, ale także wysoką skutecznością w oddłużaniu. Dzisiaj kolejny dowód potwierdzający nasze słowa i wyrok oddalający powództwo w całości. Prokura wystąpiła do sądu i znowu przegrała.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Prokura wystąpiła do sądu