Sprawą naszego Klienta z powództwa Ultimo Portfolio Investment o 14.850,00 zł zajęliśmy się w chwili, kiedy była już na etapie sądowym. Wydany nakaz zapłaty zmusił naszych mecenasów do podjęcia natychmiastowych działań. Zegar tykał i orzeczenie mogło się lada moment uprawomocnić. Na szczęście zdążyliśmy na czas i sprawa trafiła na wokandę. Tam wykazaliśmy niezasadność roszczenia. Poniżej wyrok w sprawie Ultimo o której mowa.

Powód: Ultimo Portfolio Investment
Wartość przedmiotu sporu: 14.850,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Specjalistyczna pomoc w oddłużaniu, która przynosi dłużnikom wymierne korzyści

Proszę Państwa, w naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika szukają pomocy dłużnicy, których sprawy znajdują się na różnych etapach. Jedne są jeszcze w windykacji, inne na etapie sądowym, a jeszcze inne już w egzekucji komorniczej. Jak można wywnioskować, do każdej musimy podchodzić w inny sposób. Wykorzystujemy wszystkie dostępne prawem sposoby, aby pomagać naszym Klientom w uporaniu się z zadłużeniem. To co jest dla nas priorytetem jest także nim dla dłużników. Oni opierają się na naszym doświadczeniu i profesjonalizmie, oczekując od nas specjalistycznej pomocy w oddłużaniu. Ten sam cel przyświeca naszemu zespołowi, który ciężko pracuje nad każdą sprawą, aby rozwiązać i finalnie zamknąć ją jak najkorzystniej się da.

Ci z Państwa, którzy korzystają z usług Portalu Dłużnika wiedzą, że nasza specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu, naprawdę przynosi wymierne efekty. Ale nie dzieje się to z dnia na dzień. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i liczyć też z tym, że jednak trzeba będzie czasami ponosić koszty nieuregulowanych zobowiązań, ale na uczciwych warunkach.

Wyrok w sprawie Ultimo

Jak głosi tytuł tego wpisu, piętnaście tysięcy piechotą nie chodzi. Dziś wyrok w sprawie Ultimo. Mecenas prowadzący sprawę naszego Klienta wniósł sprzeciw, a następnie podniósł dobrze uargumentowane zarzuty. Zaważyły one na wydanym wyroku. Oddalone w całości roszczenie Ultimo, zmniejszyło dług Pana Kamila o 14.850 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w sprawie Ultimo