Eques Debitum znów w sądzie i znów nakaz zapłaty, tym razem na 1.879 zł. Klient nie umiał sam zorientować się co do zasadności tego roszczenia i w końcu podjął decyzję, aby zasięgnąć opinii naszych specjalistów. Najpierw konsultacja prawna a potem przekazanie nam tej sprawy były bardzo dobrym krokiem. Reprezentując naszego Klienta w sporze z Eques Debitum, skutecznie wykazaliśmy niezasadność roszczenia funduszu. Sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Eques Debitum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 1.879,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dłużniku, analizuj, licz, myśl i podawaj pod wątpliwość roszczenia wierzycieli

Bardzo sobie cenimy dłużników, którzy analizują, liczą, myślą i podają w wątpliwość wysuwane w stosunku do nich roszczenia wierzycieli. To oznacza tylko jedno, mianowicie to, że nie poddają się bezwolnie i szukają wyjścia z sytuacji, w której się znaleźli. Są świadomi tego, że narobili sobie ogromnych kłopotów, ale pomimo tego całego stresu i gonitwy przeróżnych myśli, jednak nie chcą być marionetkami w trybach machiny finansowej.

Takie podejście do problemu długów bardzo dobrze rokuje, bo jak wiemy z własnego doświadczenia, w końcu podejmują decyzję o skorzystaniu ze specjalistycznej pomocy w oddłużaniu. A potem może być już tylko lepiej. Zmniejszające się długi działają jak balsam na ich skołatane nerwy i jednocześnie  mobilizują do szukania nowych źródeł dochodów nie w firmach pożyczkowych, tylko dzięki dodatkowej pracy. Przecież pieniądze będą im potrzebne na spłatę zaciągniętych zobowiązań. Nie wszystko udaje się oddalić w całości w sądzie, a i na wynegocjowane ratalne spłaty też potrzebne będą środki.

Eques Debitum znów w sądzie

Eques Debitum znów w sądzie. Wygraliśmy kolejną sprawę! Po otrzymaniu od Pana Józefa pełnomocnictwa, mecenasi z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika mogli zgodnie z literą prawa reprezentować go w sporze o zapłatę. Dzięki temu mogliśmy wykazać niezasadność całego roszczenia pozywającego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Eques Debitum znów w sądzie