Kolejny dług naszego Klienta przejął fundusz Prokura. Możemy śmiało napisać, że Pana Krystiana nie mogło spotkać większe szczęście. A dlaczego? Od lat reprezentujemy Klientów w sporach o zapłatę. Także z Prokura NSFIZ mamy setki wygranych spraw. Dziś jedna z nich. Powództwo upadło w całości.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 3.217,01 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nasz doświadczony w oddłużaniu zespół jest gotowy, aby Ci pomóc

Nasza Kancelaria specjalizuje się w oddłużaniu. Prowadzimy stronę Portal-Dłużnika. To poprzez zamieszczane tu artykuły, możecie dowiedzieć się bardzo dużo o naszej pracy. Jakimi zasadami się kierujemy, co jest dla nas w tym wszystkim najważniejsze i na jakich płaszczyznach prowadzimy proces oddłużania. Chcemy, aby wszyscy Ci, którzy zmagają się z długami, wiedzieli, że to właśnie w Łodzi działa doświadczony zespół ekspertów pasjonatów, mających powołanie do obrony słabszych i często zagubionych dłużników. Do tej pracy trzeba mieć po prostu serce. Nie da się tutaj podchodzić mechanicznie do wykonywanych czynności. Każda sprawa jest osobną historią, często kryjącą ludzkie dramaty. Można powiedzieć, że pracujemy z długami, ale przecież za nimi stoją ludzie z krwi i kości, ciężko doświadczeni przez życie. I chcemy, żeby wiedzieli, że mogą liczyć na naszą specjalistyczną pomoc w oddłużaniu.

Reprezentujemy Klientów w sporach o zapłatę

Nasza latami zdobywana wiedza, pozwala ciągle doskonalić umiejętności mecenasów z Portalu Dłużnika. Dzięki temu możemy z sukcesami reprezentować naszych Klientów w sporach o zapłatę. Dzisiaj kolejny sukces i kolejne oddalone w całości przez sąd roszczenie Prokura. Zadłużenie naszego Klienta zmniejszyło się o 3,217,01 zł, bo właśnie takiej kwoty żądał od niego fundusz nie licząc kosztów procesu i dalszych odsetek do dnia zapłaty. Poniżej wyrok w tej sprawie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Reprezentujemy Klientów w sporach o zapłatę