Nakaz zapłaty wydany przez sąd na wysoką czy mniejszą kwotę, powinien być dla pozwanego czytelnym sygnałem, że musi się bronić. Niezależnie od wysokości roszczenia orzeczenie to może się uprawomocnić i zaprowadzić wprost do komornika. Nasza Klientka może czuć się już spokojna, bowiem mamy kolejny oddalony pozew Kredyt Inkaso.

Powód: Kredyt Inkaso I NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 1.129,84 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Edukowanie zadłużonych jest naszym obowiązkiem

Nawet nie chcemy wiedzieć ile nakazów zapłaty wydawanych przez sądy, ląduje w szufladach pozywanych. Nadal zbyt mała ilość konsumentów broni się przed tymi orzeczeniami, które mają tak dużą moc. Nigdy walka z pożyczkodawcami, funduszami sekurytyzacyjnymi, firmami windykacyjnymi i innymi podmiotami nie będzie równa, dopóty nie zwiększy się świadomość zadłużonych. My ze swojej strony robimy co możemy, aby edukować dłużników i krzewić wiedzę na temat wychodzenia z długów.

Właśnie dlatego powstała strona Portal Dłużnika. Pokazujemy, piszemy co należy robić, aby móc uporać się z tym niszczącym życie zjawiskiem. Posiadanie długów jest okrutnie wyniszczające i dlatego pomagamy tym, którzy w swoim życiu zbłądzili i chcą naprawić swoje błędy. Zdarza się, że wpadamy w długi bez swojej winny na przykład je dziedzicząc. Niewiedza powoduje straszne konsekwencje czasami nawet na całe życie. Dlatego tak ważne jest czytanie i zdobywanie podstawowej wiedzy z różnych dziedzin, żeby mieć pojęcie jakie należy podjąć kroki, gdy zadzieje się coś niedobrego.

Oddalony pozew Kredyt Inkaso NSFIZ

Jeżeli potrzebujesz pomocy w oddłużaniu, kwota widniejąca na nakazie zapłaty nie ma większego znaczenia. Istotna jest zasadność roszczenia. W przypadku pozwu Kredyt Inkaso było ono nienależne pozywającemu. Dziś kolejny pddalony pozew Kredyt Inkaso NSFIZ.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddalony pozew Kredyt Inkaso