No właśnie, co robić kiedy pozywa bank? Najbezpieczniej będzie postąpić tak jak zrobił to Pan Krzysztof. Po prostu zwrócił się z prośbą o pomoc do naszej kancelarii oddłużeniowej. Tym samym obroniliśmy kolejnego Klienta przed niezasadnym roszczeniem Alior Banku. Sąd oddalił powództwo w całości.

Powód: Alior Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 3.148,33 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kiedy bank wnosi pozew do sądu i uzyskuje nakaz zapłaty…

Kiedy bank wnosi pozew do sądu i uzyskuje nakaz zapłaty, który następnie doręcz Ci sąd, zbierz się w sobie i skorzystaj z naszej pomocy. Pozwoli ona ocenić stan twojego zadłużenia i stwierdzić czy w ogóle ono istnieje. I może co jest jeszcze ważniejsze, dzięki niej dowiesz się od naszych profesjonalistów w oddłużaniu, jakie masz szanse na obronę. Bardzo dokładnie poddamy analizie wszystkie dostępne dokumenty i powiemy jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. W wielu przypadkach sugerujemy obronę procesową, ale są i takie, gdzie tylko negocjacje mogą okazać się najlepszym wyjściem z patowej sytuacji. Pamiętaj, że czasami ślepe brnięcie w proces jest obarczone zbyt dużym ryzykiem, a przegrana jeszcze powiększy Twoje zadłużenie.

Dlatego, kiedy zostałeś pozwany przez bank, koniecznie zasięgnij porady prawnej w kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu takiej jak Portal Dłużnika. Wszystko Ci wyjaśnimy i szczerze przedstawimy nasze stanowisko w sprawie. Pamiętaj, że dla nas najważniejszy jest dłużnik i obrona jego interesów.

Co robić kiedy pozywa bank?

Co robić kiedy pozywa bank? Bank nie zawsze ma rację, a często nie potrafi też udowodnić wymagalności, czy wysokości roszczenia. Wtedy jedynie profesjonalna pomoc w oddłużaniu będzie w stanie wykazać wszystko jak trzeba w sądzie. Przekonał się o tym na własnej skórze Pan Krzysztof, którego obroniliśmy przed niezasadnym roszczeniem Alior Banku.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Co robić kiedy pozywa bank