Czy z długów można wyjść? Czy warto wnosić sprzeciw od nakazu zapłaty? Zastanawiała się Pani Irena kiedy odebrała dokumenty w sprawie z powództwa ID Finance. Spór dotyczył 2.552,40 zł. Sąd po zapoznaniu się z naszymi zarzutami i pismami procesowymi, oddalił w całości powództwo pozywającego. Potwierdził tym samym nasze stanowisko o niezasadności tego roszczenia.

Powód: ID Finance Poland Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.552,40 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nakaz zapłaty nie może dłużnika deprymować. Musi obudzić w nim lwa

Ciągle w naszych artykułach będziemy do tego wracali i kładli nacisk na to co daje dłużnikom szansę na uporanie się z zadłużeniem. A jest tym właśnie temat związany z nakazami zapłaty wydawanymi przez sądy na rzecz pozywających. Kiedy takie orzeczenie trafi już do naszych rąk w zasadzie nie ma znaczenia, kto za jego pośrednictwem domaga się od nas pieniędzy. Decydujące będzie co z nim zrobimy.

Wiemy, że są to trudne chwile, ale tylko od nas zależy, czy nasze życie będzie kierowane przez wierzycieli i komornika, czy sami przejmiemy inicjatywę i przekażemy swoje sprawy w ręce specjalistów w oddłużaniu. Tak bardzo byśmy chcieli, aby właśnie te nakazy wywoływały nie strach lecz złość w tym pozytywnym znaczeniu. Złość mobilizującą a nie deprymującą. Tylko wtedy będzie dla dłużnika szansa na podjęcie merytorycznej obrony w sądzie i danie sobie szansy na przedstawienie swojego stanowiska. A jak pokazują prowadzone przez naszą kancelarię spory o zapłatę, w zdecydowanej większości kończą się one sukcesem.

Z długów można wyjść

Z długów można wyjść i mamy na to kolejny dowód. Za nami wygrana sprawa z ID Finance. Skutecznie obroniliśmy naszą Klientkę przed roszczeniem, które nie było należne pożyczkodawcy. Nie ma długu i w związku z tym nie będzie komornika.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Z długów można wyjść