Dla naszych mecenasów z Portalu Dłużnika nie jest niczym nowym, że powód nie chcą pogodzić się z przegraną i zaskarża wyrok sądu I instancji. Z drugiej strony nie dziwi nas też to, że nasi Klienci po uldze jaką odczuli, znowu boją się co może się wydarzyć na dalszym etapie po wniesieniu apelacji. W kolejnej sprawie byliśmy mocno zdziwieni decyzją jaką podjął powód. Tak zacięta walka o w sumie nie dużą kwotę i na dodatek w naszej ocenie zupełnie nienależną wierzycielowi. Efekt? PUH Nobiles przegrywa w apelacji.

Powód: P.H.U. Nobiles 2
Wartość przedmiotu sporu: 1.585,00 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Apelacja oddalona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czytaj, ucz się, zdobywaj wiedzę zanim zaczną się Twoje problemy finansowe

Prowadząc stronę Portal Dłużnika, kładziemy ogromny nacisk na edukowanie dłużników. Chcielibyśmy, aby wszyscy posiadacze kredytów lub pożyczek czytali i uczyli się. Nie ma znaczenia, że teraz, w tej chwili bez problemu radzisz sobie ze spłatą zaciągniętych zobowiązań. Pamiętaj, że nie wiesz co może w Twoim życiu wydarzyć się za miesiąc czy rok. Pewnych sytuacji mających wpław na kondycję finansową w żaden sposób nie da się przewidzieć, a to co już będziesz wiedział pomoże Ci podjąć szybkie kroki, aby zaradzić problemom. Nie będziesz czuł się taki zagubiony, ponieważ poznasz swoje prawa i co najważniejsze, będziesz wiedział gdzie szukać profesjonalnej, skutecznej i sprawdzonej pomocy w oddłużaniu. Nikomu nie życzymy tego typu problemów, ale jak to się mówi: „Przezorny zawsze ubezpieczony”. A tym „ubezpieczeniem” możemy być my.

PUH Nobiles przegrywa w apelacji

Nie pierwszy raz spotykamy się w sądzie z Nobiles. Kolejny raz przyszło nam zmierzyć się z apelacją tego podmiotu. Pisząc szczerze, byliśmy spokojni o jej wynik. W końcu mamy wyrok! PUH Nobiles przegrywa w apelacji i zostaje obciązony wszystkimi kosztami postępowania.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

PUH Nobiles przegrywa w apelacji