Niestety musimy przyznać, że zdarzają się nam sprawy beznadziejne, w których naprawdę w żaden sposób nic nie da się zrobić. Ale na szczęście w tej z powództwa Eques Debitum nasza Klientka była w dobrej sytuacji. Przede wszystkim zwróciła się najpierw o analizę dokumentów, a potem o poprowadzenie sprawy do specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Gdyby nie to, historia tego długu zapewne nie wyglądałaby w tej chwili tak dobrze. Dzięki umiejętnościom, wiedzy i doświadczeniu w oddłużaniu Eques Debitum przegrywa w sądzie kolejną sprawą. Poniżej wyrok.

Powód: Eques Debitum 2 FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 5.155,05 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Analiza Twojej sytuacji finansowej tylko w kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu

Twoje problemy finansowe dopiero się zaczynają, a może już tkwisz w długach po uszy? W obu przypadkach to co powinieneś zrobić, to poddać analizie swoje zobowiązania. Najlepiej będzie to zrobić podczas konsultacji prawnej, ale nie w pierwszej lepszej kancelarii prawnej, ale tylko i wyłącznie w tej specjalizującej się w oddłużaniu. Portal Dłużnika podejmuje się naprawdę trudnych spraw, które innym wydawały się bez wyjścia. A my pokazujemy naszym Klientom, że jednak można w wielu sprawach skutecznie zadziałać. Ale trzeba wiedzieć jak to zrobić, od czego zacząć, czego szukać w dokumentach, jak ułożyć sensowny plan oddłużania, prowadzić negocjacje, bronić w sądzie i prowadzić wiele innych działań składających się na oddłużanie.

Dłużniku zapamiętaj, że sensowne oddłużanie będzie możliwe tylko w kancelarii specjalizującej się w tej dziedzinie.

Eques Debitum przegrywa w sądzie

Ponownie specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, pokazują, że bardzo rzadko zdarzają się sytuacje bez wyjścia. Jednak należy nad każdą sprawą się pochylić i zastanowić co można zrobić, aby pomóc pozwanemu. Oczywiście, że zdarzają się i takie, gdzie rzeczywiście nic nie da się zrobić poza spłatą, ale jak pokazuje dzisiejszy i wiele innych przykładów, duża część powództw jest nienależna pozywającym. Dzięki naszemu zaangażowaniu Eques Debitum przegrywa w sądzie kolejną sprawę.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Eques Debitum przegrywa w sądzie