Wielu Klientów instytucji pozabankowych stanowią Ci, którym się nie przelewa. Do parabanków trafiają też często zadłużeni szukający zbawienia w kolejnych pożyczkach. Czy pożyczka dla zadłużonych to dobre wyjście? Należy się kilka razy zastanowić przed zawarciem takiej umowy. Żeby się później nie okazało, że pożyczka nie będzie spłacana i sprawa trafi do sądu. Dziś właśnie dwie takie sprawy, gdy zadłużeni Klienci szukali pomocy w firmie parabankowej, a sprawy trafiły do sądu. Ponownie wykazaliśmy, że roszczenia były bezpodstawne i w obydwu sporach sądy oddaliły powództwa w całości.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 3.338,00 zł, 3.360,84 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Niski dochód nie stanowi przeszkody w uzyskaniu pożyczki w instytucji pozabankowej

Firmy pożyczkowe działające w sektorze pozabankowym zrobią wszystko, aby wyłapać jak największą ilość Klientów, stanowiących dla nich czysty zysk. Nawet nie jest dla niech ważne, czy udzielone pożyczki zostaną spłacone. Wobec tego, że tak mało pozywanych się broni, mają w zanadrzu komornika, który zajmie się odzyskaniem, bardzo często nienależnych im pieniędzy. Dlatego tak chętnie wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu różnych grup społecznych w tym emerytów, rencistów, bezrobotnych czy o niskich dochodach. W przeciwieństwie do banków oferują możliwość zaciągnięcia zobowiązania całemu przekrojowi społeczeństwa, w zasadzie nie zwracając większej uwagi na ich status finansowy. Dla wielu dodatkowym atutem jest to, że w celu zawarcia umowy bez problemu konsultanci przyjadą do domu Klienta. Także minimum formalności potrzebne do otrzymania pieniędzy, jest dla tych osób na plus. Jedyne czego nie zdają sobie sprawy to fakt zmierzenia się z ogromnymi kosztami pożyczki, które właśnie powodują późniejsze kłopoty ze spłatą i finalnie zagrożenie egzekucją komorniczą.

Pożyczka dla zadłużonych w sądzie

Nasi Klienci zaciągnęli pożyczki, aby móc przeżyć, a nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika zamknęli ich sprawy z Profi Credit, aby mogli spokojnie żyć. Ale zapamiętajcie drodzy Państwo, pożyczka dla zadłużonych to slogan, z reguły kończący się w sądzie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka dla zadłużonych

Pożyczka dla zadłużonych