W tej chwili prowadzimy blisko 7 tys. spraw. Nie ma dnia żebyśmy nie wygrywali kolejnych procesów dla naszych Klientów. Bywają jednak takie dni, w których zapada nawet po kilkanaście wyroków oddalających. Nie tak dawno, tylko jednego dnia wygraliśmy z Prokura NSFIZ aż 9 spraw. Dziś publikujemy te wyroki.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 1.800; 2.000; 2.100; 18.000; 1.962,94; 3.865,58; 5.499,30; 1.660,90; 7.603,49;
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kancelaria oddłużeniowa

Portal Dłużnika to największa kancelaria oddłużeniowa w Polsce. Zajmujemy się oddłużaniem poprzez negocjacje z wierzycielami, obronę dłużnika w sądzie, odzyskujemy nienależnie wpłacone pieniądze naszych Klientów. Swoją siedzibę mamy w Łodzi, gdzie mieści się nasza Kancelaria, a na rynku jesteśmy już od kilkunastu lat.

Warto się bronić przed nakazami zapłaty

Każdego dnia pokazujemy sprawy, które powinny naszym Klientom dać do myślenia. Przecież za każdym wyrokiem oddalającym na naszej stronie stoi dłużnik, konkretny człowiek z krwi i kości. Każdy nasz sukces to sukces naszego Klienta i kolejny dług, którego nie będzie musiał spłacać. Warto się bronić, warto mieć plan na wychodzenie z długów, a przede wszystkim warto zaufać sprawdzonej kancelarii prawnej. Być może nie wygramy dla Ciebie wszystkich spraw, ale na pewno z zaangażowaniem i z pełnym profesjonalizmem przeprowadzimy Cię przez proces oddłużania.

Tylko jednego dnia wygraliśmy z Prokura NSFIZ aż 9 spraw

Zdarza się tak jak na załączonym obrazku, że tylko z jednym wierzycielem wygrywamy jednego dnia po kilka a nawet kilkanaście spraw. Dziś takie właśnie wyroki, gdzie tyko jednego dnia wygraliśmy z Prokura NSFIZ aż 9 spraw.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wygraliśmy z Prokura NSFIZ

wygraliśmy z Prokura NSFIZ