Wygrana z EOS w sprawie o 7.134,77 zł

Mecenasi z kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika reprezentowali Panią Bożenę w sporze o zapłatę. Zainicjował go fundusz sekurytyzacyjny EOS, który uzyskał w sądzie nakaz zapłaty na 7.134,77 zł. Wniesiony sprzeciw i skuteczna obrona procesowa, doprowadziły do oddalenia przez sąd powództwa EOS w całości. Ponownie prawnicy z Portalu Dłużnika udowodnili swoją skuteczność i profesjonalizm, zmniejszając tym samym zadłużenie naszej Klientki. Dziś wygrana z EOS w sprawie o 7.134,77 zł.

Powód: EOS 1 FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 7.134,77 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Między kłopotami finansowymi a wpadnięciem w długi jest bardzo cienka linia

Kto z nas nie zna sytuacji, kiedy zdarzyło się, że brakowało nam pieniędzy na jakiś zakup, dokończenie remontu czy najnormalniejsze okoliczności związane z codziennym życiem. Ot, takie przejściowe kłopoty finansowe, z których udało się nam zaradzić bez pożyczania pieniędzy. Ale co się dzieje, kiedy impulsywnie, bez przemyślenia szukamy finansowego wsparcia nie u rodziny tylko w instytucjach finansowych? Ano może się to skończyć dla nas tragicznie. Przecież zaciągnięte zobowiązanie w banku czy firmie pożyczkowej trzeba spłacić i nikt nas z tego nie zwolni. A rodzina poczeka, rozłoży na niskie raty, nie naliczy odsetek. Jeżeli nie podaruje całego długu, to chociaż część nam umorzy i będziemy mogli wyrównać rachunki i spokojnie żyć. A właśnie kompulsywne pożyczanie w chwili przejściowych kłopotów finansowych, jest prostą drogą do wpadnięcia w długi. Tutaj jest tak cienka granica, którą przekraczamy nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Ogarniamy się w chwili, gdy mamy ogromne długi i nie wiemy jak dalej żyć.

Wygrana z EOS w sprawie o 7.134,77 zł

Aby uniknąć rosnących długów, polecamy skontaktować się z naszą kancelarią wyspecjalizowaną  w oddłużaniu. Zajmiemy się Państwa sprawami, tak jak robimy to z długami naszej Klientki. Dziś wygrana z EOS w sprawie o 7.134,77 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrana z EOS