• Home
  • Aktualności
  • Prokura przejmuje wierzytelność, wdajemy się w spór i wygrywamy

Prokura przejmuje wierzytelność, wdajemy się w spór i wygrywamy

Prokura przejmuje wierzytelność, wnosi do sądu pozew, który następnie wydaje nakaz zapłaty na kwotę 4.218,87 zł. Prawidłowo doręczone orzeczenie trafia do w końcu do rąk mężczyzny, który zostaje postawiony przed faktem dokonanym. Gonitwa myśli co teraz zrobić, w końcu skłania go do poszukania kancelarii prawnej, której mógłby przekazać poprowadzenie tej sprawy. Tak znajduje Portal Dłużnika i po konsultacji nawiązuje z nami współpracę. Nasze działania doprowadziły do tego, że sąd po zapoznaniu się z zarzutami i ich argumentacją, wydał wyrok oddalający w całości powództwo Prokura.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 4.218,87 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Portal Dłużnika to specjalistyczna pomoc w walce z długami

Firmy pożyczkowe robią wszystko co tylko jest możliwe, aby dotrzeć do jak największej grupy konsumentów, bo przecież bez nich ich biznes nie kręciłby się tak wspaniale jak ma to miejsce w naszym kraju. Z ogromną przykrością musimy stwierdzić, że to się im skutecznie udaje. Każdego dnia rozmawiamy, piszemy i także spotykamy się z dziesiątkami osób, które w ten sposób „ratowały” się przed brakiem pieniędzy lub po prostu nie zdając sobie sprawy z tego w co się pakują, ot tak sobie bez większej potrzeby „wzięły” sobie pieniądze. Nawet Ci najrozważniejsi niejednokrotnie zostają złożeni na ołtarzu ofiarnym instytucji udzielających szybkich pożyczek. Jednak są i tacy, którym tylko dzięki zachowaniu zimnej krwi i rozsądku, udaje się wyjść z tych kłopotów zwycięsko. To jest grupa świadomych dłużników, która szuka specjalistycznej pomocy w oddłużaniu jakiej udziela nasza kancelaria prawna Portal Dłużnika.

Prokura przejmuje wierzytelność i znów wygrywamy

Wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy z nas może zbłądzić, podejmując nierozważną decyzję na przykład dotyczącą zaciągnięcia szybkiej pożyczki przez internet. Przecież jest to takie proste i co gorsza, zewsząd jesteśmy do tego zachęcani. Dlatego rozumiemy, że tak wielu ludzi nabiera się na chwytliwe slogany. Ale specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika służą pomocą w razie problemów z wierzycielem tak jak w sprawie naszego Klienta.  Skutecznie wykazaliśmy niezasadność roszczenia Prokura i sąd wydał wyrok oddalający całe roszczenie Funduszu.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Prokura przejmuje wierzytelność