Podmioty wtórne po nabyciu wierzytelności, będą robiły wszystko, aby zarobić na kupionym przez siebie długu. A, że te długi często nie istnieją lub dokumenty na ich potwierdzenie nie dają prawa wierzycielom, aby się czegokolwiek domagać, trzeba się bronić przed pozwami Funduszy. Dziś skuteczna pomoc w sprawie Eques Debitum. Pozwany doskonale wiedział co zrobić, kiedy odebrał z sądu nakaz zapłaty od Eques Debitum na prawie 1.900 zł. Przygotowywał się do tej chwili i na bieżąco śledził artykuły na stronie naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Tam zdobył wiedzę, która pozwoliła na podjęcie właściwej decyzji. Kiedy podpisaliśmy umowę i udzielono nam pełnomocnictwa, zabraliśmy się do swoich czynności. Wniesiony sprzeciw i profesjonalnie poprowadzona obrona procesowa przyniosły wynik, którego oczekiwaliśmy. Sąd po zapoznaniu się z naszymi zarzutami oddalił powództwo Eques Debitum w całości, przenosząc wszystkie koszty procesu na przegrywającego spór czyli na Fundusz.

Powód: Eques Debitum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: ok. 1.900,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kancelarie prawne mają swoje specjalizacje. Portal Dłużnika zajmuje się sprawami dłużników

Dłużniku, jeżeli zostałeś pozwany musisz wiedzieć, że powinieneś się bronić z pomocą prawników. Ale przy wyborze pomocy prawnej, musisz zachować ostrożność. Nie możesz jej szukać w pierwszej z brzegu kancelarii prawnej. To, że pracują tam mecenasi, wcale nie oznacza, że właściwie zajmą się sprawą o długi. Jeżeli podejmą się napisania sprzeciwu od nakazu zapłaty, to pamiętaj, że na tym sprawa się nie kończy. Ta czynność dopiero inicjuje właściwe postępowanie sądowe, które poprowadzone nie przez kancelarię specjalizującą się w oddłużaniu, może skończy się przegraną i koniecznością zapłaty wszystkiego co zasądził sąd, a co faktycznie mogło okazać się nienależne pozywającemu.

Zapamiętaj, że bronimy się tylko ze specjalistami w dziadzinie oddłużania. A tylko takich znajdziesz w naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika. W tym miejscu chcemy być dobrze zrozumiani. Nie chcemy w żaden sposób kwestionować wiedzy i umiejętności naszych kolegów prawników. Ale jak my, nie podjęlibyśmy się poprowadzenia sprawy rozwodowej tak ci, którzy nie siedzą w temacie długów, nie powinni dawać nadziei dłużnikom, że będą w stanie im skutecznie pomóc.

Wygrana z Eques Debitum

Kiedy Pan Lucjan nawiązał z nami współpracę wiedział, że skierował swoje kroki tam gdzie powinien. Nie zawiedliśmy jego oczekiwań i skuteczna pomoc w sprawie Eques Debitum stała się faktem. Powództwo oddalone w całości!

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczna pomoc w sprawie Eques Debitum